2737
2734

واستون پیش اومده خونوادتون از اخلاق شوهرتون ایراد بگیرن؟ واکنشتون چی بوده؟

هیچ جوابی ندادم،چند سال بعدم ب حرف خانوادم رسیدم

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
هیچ جوابی ندادم،چند سال بعدم ب حرف خانوادم رسیدم

خیلی به من میگن ولی همش سو تفاهمه خونوادم خیلی زودرنج شدن دوس دارن همش با شوهرم درتماس باشن ماهم شهرستانیم بعد شوهرمم انقد تو محل کارش با تلفن حرف میزنه که دیگه حوصله تلفن نداره بابامم دوس داره یکی دوساعت حرف بزنه

خیلی ناراحتم نمیدونم جکار کنم

به اونا ربطی نداره هربار که گفتن جوری صحبت کردم که به خودشون اجازه دخالت ندن

خونوادتن. والا ما چند سال به خواهرم میگفتیم شوهرت این ایرادات داره می پرید به ما میکفت به شما چه مربوط .الان که میخواد طلاق بگیره به حرف ما رسید ولی اون موقع تا میومدی حرفش بزنی جیغ داد میکرد میکفت شما اشتباه میکنید

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
به اونا ربطی نداره هربار که گفتن جوری صحبت کردم که به خودشون اجازه دخالت ندن

والا واسه من شده یه معضل همش میگن از شوهرت راضی نیستیم درحالی که شوهرم خیلی کمکشون میکنه نمیدونم چه برخوردی کنم

خونوادتن. والا ما چند سال به خواهرم میگفتیم شوهرت این ایرادات داره می پرید به ما میکفت به شما چه مرب ...

گاهی وقتا یه کارایی باعث سو تفاهم میشه خونوادم دوس دارن با شوهرم هرروز تلفنی حرف بزنن ولی شوهرم حوصله تلفن نداره ازبس از صبح تا شب تلفن دم گوششه بابامم دوس داره یکی دوساعت تلفنی حرف بزنه ماهم شهرستانیم چون شوهرمو میشناسم خونوادم همش فکر میکنن از قصد دوس نداره تلفنی حرف بزنه

والا واسه من شده یه معضل همش میگن از شوهرت راضی نیستیم درحالی که شوهرم خیلی کمکشون میکنه نمیدونم چه ...

عزیزم مهم شما هستی که میخوای با شوهرت زندگی کنی. به هیچ عنوان اجازه ندی کسی پشت سرش غیبت کنه. بهشون واضح بگو از اینکار ناراحت میشی. اگه خدای نکرده زندگی تو از دست بدی اولین کسی که سرزنشت بکنه همین خانوادتن

خداجونم، فرشته هامو نذر  امام حسین علیه السلام کردم. خودت مراقبشون باش💟💟