2733
2739

شوهرم اصلا باب دل خودمم نیس چ برسه خانواده ام... ی بارنشدبلندشه بیاد دیدن پدرمادرم همیشه تنها میرم پیششون......خیلی خسته ام از دستش......خیلی بی فرهنگه خیلییی...اه ب این شانس ما

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گاهی وقتا یه کارایی باعث سو تفاهم میشه خونوادم دوس دارن با شوهرم هرروز تلفنی حرف بزنن ولی شوهرم حوصل ...

شب یه ساعتی رو در نظر بگیرید،با گوشی به خانوادت زنگ بزن و بزار رو بلندگو،هم با شما هم با همسرت حرف بزنن،شاید در کنار شما حوصلشون سر نره    

این روزها برای بیقراری دلم [و تواصوالبصر ]میخوانم🌹❤
 شب یه ساعتی رو در نظر بگیرید،با گوشی به خانوادت زنگ بزن و بزار رو بلندگو،هم با شما هم با همسرت ...

خیلی از این کارا کردم ولی فایده نداره انگار به چشم نمیاد

واقعاً یکی ،دو ساعت بابات چی میخواد بگه،😑اونم هر روز 

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
2738
متاسفانه بله  همییییییشه از همسرم دفاع کردم حتی اگه مامانم اینا هم راستشو بگن من بازم از همسرم ...

منم همینطور همش پشت شوهرم درمیام ولی باز ادم بده منم میگن داری شوهرتو پیشمون خراب میکنی

روزای تعطیل بزار همسرت ب پدرت زنگ بزنه،هم بابت طول هفته عذرخواهی کنه و هم هر چقدر پدرت دلش میخاد باه ...

یه مدت همین کارو کردم دقیقا هر هفته تماس داشتیم دیگه شد وظیفه یبار تماس نداشتیم ناراحت شدن

خیلی از این کارا کردم ولی فایده نداره انگار به چشم نمیاد

عزیزم این قضیه برای من برعکس بوده. خانواده شوهرم توقع داشتن تو عقد حداقل هفته ای دوبار به همشون زنگ بزنم ! منم کلا اهل تلفن نبستم و حرفی هم نداشتیم اخه! اولش ماهی یبار بعدم شد هر چند ماه و الان فقط اعیاد و روز پدر و مادر و مسافرت باشن و اگه بدونم ناخوش هستن یا دکتر رفتن. اینم بگم ک اونا نه وقت اعیاد نه زمان بیماری و مسافرت نه الان ک باردارم یه بارم زنگ نزدن

چرا واقعا نمیخوره دلیلیش چیه

کم رو ،هی میگه من غذام همین قد ،من میوه‌ دوس ندارم 

به شدت تعارفی ....فقط تو خانواده خودشون‌ خوبه 

کلا رفتارش تو خانواده ما با خودش فرق داره 

خونه ما بسیار موذب ،بعد خودش بهترین مرد دنیا برا زن نشون میده وووووو

خونه خانواده خودش راحت و رفتار واقعی با زن 😂😂😂

2706