2737
2734

سلام خانمای گل میخواستم ببینم کیا جدیدا ای وی اف کردن هزینه ش چقدر شد ؟وممنون میشم مراحلشو یکم توضیح بدین...

من ۴سالونیم اقدام داشتم باردار نشدم یکسالو نیم پیش لاپاراسکوپی شدم وفهمیدم که مشکل اندومتریوز وچسبندگی دارم ای یو ای شدم ناموفق بود الان پیش دکتر صفورا روح الامین رفتم سونو تخصصی وازمایش ذخیره تخمدان نوشته برام معرفی نامه هم نوشته که برم پیش دکتر نقشینه برای مشاوره ای وی اف ولی شدیدا استرس دارم میترسم با مشکل اندومتریوز ای وی اف هم جواب نده حالا کسایی که ای وی اف کردن باردار شدن وکسایی که مشابه مشکل منو داشتن بیان راهنمایی کنن ممنون میشم.

بالاخره مامان میشم مگه نه خداجونم؟☺

من هیچ مشکلی ندارم شوهرم اسپرمش مشکل داشت ازدواج دومم.لوله هاشو بسته .باز کرد نشد از بیضه نمونه گرفتن ای وی اف کردم با وجوداینکه خودش دوتا بچه داره منم ی بچه ولی برا اولین بار ماله منکه نگرفت با وجوداینکه بچه اولمو ماه اول ب دوم نرسید ک فهمیدم باردارم اونم ی پسر کاکل زری

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهرم رویان داره انجام میده فعلا تخمک کشی کرده هنوز انتقال حداد تا حالا ۱۵ هزینه شد

اره منم شنیدم ۱۵تا ۲۰تومن هزینه ش میشه فقط میخوام مطمئن بشم

2738
واقعا؟ بعد باردار شد؟

منم پیشه نقشینه میرم .الهام اصفهانم .تو مرکز بهشتی انجام دادم .داروها حدود ۱۲۰۰.عملم ۱۵۰۰.انتقالم ۸۰۰.البته بیمه ۸۰درصدشو برگردوند

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊
اره منم شنیدم ۱۵تا ۲۰تومن هزینه ش میشه فقط میخوام مطمئن بشم

قبل انتقال ۱۵ شد

هزینه فریز و انتقال جداس

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

اسی میاما منو میخونی

پیاما

منم پیشه نقشینه میرم .الهام اصفهانم .تو مرکز بهشتی انجام دادم .داروها حدود ۱۲۰۰.عملم ۱۵۰۰.انتقالم ۸۰ ...

وااای چه خوب که جواب دادی 

نتیجه گرفتی عزیزم؟دکتر نقشینه خوبه؟

یعنی کلا ۳و۵۰۰هزینه ت شد؟

وااای چه خوب که جواب دادی  نتیجه گرفتی عزیزم؟دکتر نقشینه خوبه؟ یعنی کلا ۳و۵۰۰هزینه ت شد؟

اره عزیزم دکتر خوبیه میگن ولی من بار اول ۶تا جنین فریزمو باز کردن وسه تاشو انتقال دادن چون فقط یکیش رسید ب بلاستوسیت دوتای دیگه قبلش ولی نمیدونم چرا نشد من رحمم مشکلی نداره نازا هم نیستم.بچه اولمم ماه اول باردار شدم

وااای چه خوب که جواب دادی  نتیجه گرفتی عزیزم؟دکتر نقشینه خوبه؟ یعنی کلا ۳و۵۰۰هزینه ت شد؟

اره کلا ۳تا ۳وپوتصد نیشه .مرکز ناباروری مشتاق وبهشتی هیچ فرقی نداره گوله اونجارو نخدر ۲۰تومن هزینه کنی البته مشتاق تعیین جتسیتم داره بهشتی نه

2706