2737
2739
عنوان

شیر خشک خوب برای وزن گیری.

236583 بازدید | 138 پست
سلام مامانای عزیز.دختر من از گرفتن سینه امتناع میکنه،اوایل شیرم رو میدوشیدم و بهش میدادم و با شیر خودم خیلی خوب وزن میگرفت ولی دیگه شیرم کم شده و بهش شیر خشک ببلاک میدم.واسه کنترل چهار ماهگی که بردم خوب وزن نگرفته بود.میخوام شیر خشکش رو عوض کنم بین این سه تا گیر کردم.لطفا تجربه تون رو در مورد هر کدوم که استفاده کردین بگین.ممنون. آپتامیل-سوپرامیل-بیومیل پلاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مامان ریحانه دوتا دکتر بمن گفتن بیومیل و سوپرامیل ازیه شرکتن ولی سوپرامیل شیرخشک درجه یک و ممتاز این شرکته. دکترپسرم به بچه خودشم سوپرامیل میداده.
خدایا شکرت بابت همه مهربونیات
ممنون آتی جون.من دیروز آپتامیل گرفتم ولی حس میکنم زیاد با ببلاک فرقی نداره فقط مزه شون یه خورده متفاوته پس عصر میرم سوپرامیل میگیرم خدا کنه بهش بسازه و باهاش خوب وزن بگیره.فدات شم
دکتر میگفت اپتامیل وزن گیریش معمولیه. حتی میگفت نان وزن گیریش ازاپتامیل بهتره. شیرخشک سوپرامیل از خود پودرشم میفهمی چقدر چربه. من پسرم تو یه هفته که روز دوبار هروعده 90سی سی بهش دادم 400گرم اضافه کرد. تاحالا تو نی نی سایت اصن ندیدم کسی بد بگه ازش
من از این شیرخشک ها استفاده کردم و اول سوپرامیل خیلی چربه و اصلا کف نمی کنه . تنها ایرادش اینه تو هر داروخونه ای پیدا نمیشه من مسافرت رفتم شیرخشک دخترم تموم شد اصلا پیدا نکردم دوم آپتامیل : عالیه خوشمزه و چرب بیومیل هم خوبه . به دختر من نساخت متاسفانه .
لیلا راست میگه. مشکلش اینه راحت پیدانمیشه. مامان ریحانه اگه تهرانی ازبچه های نی نی سایت بپرس کجا داره. من خوزستانم فقط میدونم توخوزستان دوتا داروخانه دارن. اهواز ابادان خرمشهر دزفول اندیمشک رو گشتم فقط دوتا داروخانه داشتن
2706