2737
2739

یه دمنوش ارامش بخش قبلش بخور

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من که کلا می ترسم راه حلی هم پیدا نکردم ... تا به این سن هنوز وقتی میرم دندون پزشکی بابام دست و پام رو میگیره تا دکتر بی حس کننده بزنه 💔😂😂 .... تا آخر کار دکتر هم از ترس سکته می کنم .... انقد دست بابام رو فشار میدم که نگوو حالا دردم ندارم ها اما بازم فشار میدمو میترسم ... 💔💔 

بنظرم با یه همراه برو که ترست کمتر بشه

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 
پانیک چیه؟؟

فکر کنم یه جور ترسه 💔💔

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 
2740