2733
2739

امشب از اون شب هاست که بغض دارم که نمیتونم بخوابم مثل خیلی شب های دیگه ، میشه برای مادر شدنم دعا کنید 🥺😥

مرسی از اونایی که دعام میکنن خدا عوضشو بهتون بده 😘😭  

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم حتما میشه  دوستم بعد ۹ سال باردار شد  الانم دومی دنیا اورده

هعیییی اگه بارداری خارج از رحم نبود الان منم باردار بودم 😔

Welcome to my world, Won't you come on in? Miracles, I guess ! Still happen now and then…⛈🌧3/5/400
2738

عزیزم مطمئن باش مادر میشی

منم یبار خیلی دلم شکست 

و خداوند منو به آرزوم رسوند و باردار شدم 

خدا توی دلهای شکسته جا داره 

خدا خیلی دقیق زمان بندی میکنه 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

خدايا به همه ى ماهايى كه ارزوى لگد زدن نينى تو شكممون داريم يه دونه سالمشو بده😔🙏

دلم بشدت نينى ميخواد 

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
من امشب ویژه دعا میکنم تو هم برای من دعا کن مطمئنم خدا یه نمیدونم ولی الان به ذهنم اومد پسر سالم و ز ...

مرسی خدا دلتو شاد کنه ، فقط سالم باشه 😭 

ولش بابا بچه میخوای چیکار؟ ماربشی سگ بیابون بشی مادر نشی 

شما کاری نداشته باش که مادر بشه یا نه خودتون دوس ندارین دلیل نمیشه بقیرو دل زده کنین منم بچه اصلا خوشم نمیا ولی دوس دارم کسایی که دلشون نی نی میخاد خدا بهشون نی نی بده🙏🏿😑

2706