2733
2739

من تو یه پیج مربوط به رژیم غذایی دیدم گذاشته بجای نوشابه معمولی نوشابه زیرو بخورید. حالا ما کلا نوشابه نمیخوریم ولی چون رژیمم اینو دیدم برام جالب بود که یه پزشک همچین چیزی گفته‌.البته تو کالری شمار کرفس و مانکن هم زده صفر!

خودم فکر میکردم اینکه میگن کالریش صفره تبلیغاتیه و محاله یه نوشیدنی شیرین هیچی انرژی نداشته باشه!

مادر هستم و البته یک کیدرامر خسته 🥱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نخور نوشابه از قند و دی اکسید کربن و اسید و هر جوری حساب کنی ضرره دیگه زیرو و این حرفا نداره

آره نمیخوریم. این بحث کالریش برام جالب شد که یعنی واقعا کالری نداره؟!؟ اخه قبلا میگفتن تنها چیزی که کالری نداره آبه! حتی آب کرفسم کالری داره😂 بعد این نداره یعنی؟!

2740
بریز تو قابلمه به روش بن ماری همینجوری که داره اروم گرم میشه تو هم بزن تا یه ربع اینا اخرش مایع چسبن ...

اهان. مرسی. پس عملا غیر ممکنه اون حجم از قند بدون انرژی باشن 

آره نمیخوریم. این بحث کالریش برام جالب شد که یعنی واقعا کالری نداره؟!؟ اخه قبلا میگفتن تنها چیزی که ...

اره واقعا غیر منطقیه   

من خیلی از این چیزا سر در نمیارم فقط مجددا توجهت رو به نظر ترشیده 3 جلب میکنم    

صلوات میفرستین برام؟   دمتون گرم

قندش قند معمولی نیست که آبشو تبخیر کنید بگید قند داره پس کالری داره!! 

اما بقیه ی ضررهای نوشابه رو تمااام و کمال داره 

و تجربه ی من میگه نفخ و یبوثت بیشتری ایجاد میکنه نسبت به نوشابه ی عادی

2706