2737
2739
عنوان

دوستان یه سوال عجیب!

83 بازدید | 10 پست

شما توی دوستان و آشنایان تون با این موضوع مواجه بودین که طرف زایمان کرده ولی اسم بچه شو نمیگه؟! به نظرتون علتش چیه؟! و وقتی مستقیم هم بهش تبریک میگیم و میپرسیم اسمش چیه به روی خودش نمیاره!! کسی میدونه چرا؟ واقعا برای من عجیبه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب من بر حسب رسوم خیلی عادی پرسیدم! خوب بعد تا کی نمیگن مردم؟  

تا خودش بتونه حرف بزنه از خودش بپرسین میگه🤣🤣

والا ما رسم اینجوری نداریم قبل بدنیا اومدن همه اسمشو میدونن 🤣🤣

خدا بخودت قسم دنیات ته نامردیه

آره یبار یکی نشست کنارم هی تعریف کرد واسه ما اسم بچه خیلی مهمه خیلی تحقیق میکنیم مناسب و خاص باشه اسمش واسه خواهرمم اسم انتخاب کردیم چندنفر بیشتر تو ایران این اسمو ندارم گفتم چه جالب اسمش چیه؟  

برگشت گفت نمیگم سرزبونا نیوفته تکراری بشع  

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2740
تا خودش بتونه حرف بزنه از خودش بپرسین میگه🤣🤣 والا ما رسم اینجوری نداریم قبل بدنیا اومدن همه اسمشو ...

ما ام نداریم‌والا.

ما میگیم نامدار باشه الهی

لابد بحث جمبل جادوئه نه؟

یاحسین چه چییزااااا بخدا😂😂😂

آره بخدا😂فکر کن مثلا بره مدرسه میخواد بگه من اسمم خاصه با اسم مستعار صدام کنید 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
شاید اسم انتخاب نکردن.نمیدونم تاحالا پیش نیومده ولی پیش اومده چندبار که جنسیت بچه رو تالحظه اخر دروغ ...

اره منم دیدم جنسیت رو الکی میگن. ولی این اسم انتخاب کرده. عکس و ویدیوی بچشم میفرسته، اگه برای چشم بود که خب عکس اینام نباید میداد که! تا حالا ندیده بودم همچمین چیزی