2737
2734
عنوان

مامانا کمک واسه زبان باز کردن بچه...

221 بازدید | 38 پست

بچه من خیلی طبیعی زمانی ک بچه شروع میکنه به حرف زدن و کلمه گفتن میکرد تااینکه کم کم پس رفت کردو کلا نمیزنه الان ک ۷ سالشه در حد بابا مامان دردر و اب و جیش و حمام و قاقا اصلا چیزهای دیگه نمیگه بااینکه شنواییش فوق العاده خوبه و باهوش ولی حرف نمیزنه😔دکتر ها میگن میزنه ولی کی؟دکتر بردم و گفتار درماتی هر کاری گفتن بقیه انجام دادم دیگه حز دعا نمیدونم چیکار کنم،دلم براش میسوزه طفلک حرف دلشوونمیزنه و از هم سن و سالاش عقب افتاده

اینم بگم۳ ساله من طلاق گرفتم از زمان حاملگیمم کلا تو خانواده تنش و دعوا داشتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن محیط اروم و شادی رو براش فراهم کنی...زیاد باهاش بازی کن.حرف بزن...گفتار درمانی ببر..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731

براش جایزه بگیر وسایلای مورد علاقه اش

.بگو اگه با مامان بیشتر حرف بزنی فلان کار که دوست داری انجام میدم

تو محیطی که دوست داره ببر.وادار به هیجان ووخوشحالی بکن.براش کتاب های جذاب بگیر.ببین به موسیقی علاقه داره ببرش کلاس موسیقی

رو اعتماد به نفسش خیلی کار کن 

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
2738

آخی عزیز دلم من میخواستم بگم بچه استرس داره که خودت گفتی جدا شدین به احتمال قوی بخاطر همونه که دچار تنش شده .سعی کن تمش رو از بچه دور کنی شاد و آروم زندگی کنید حرف میزنه انشاللا

این جهان کوه است و فعل ما ندا/ سوی ما آید نداها را صدا

ای وای عزیزم امیدوارم مشکل هادی نباشه ولی پیش دکتر مغز و اعصابم ببرش از سرش عکس اینا میگیرن مطمئن بشن بیماری خاصی نداشته باشه

گوشه گیرم هست یعنی دوست داره با بقیه بچه ها بازی کنه و بین اونا باشه یا دوست داره تنهایی بازی کنه؟

اگه فقط حرف زدن مشکل باشه درست میشه

براش جایزه بگیر وسایلای مورد علاقه اش .بگو اگه با مامان بیشتر حرف بزنی فلان کار که دوست داری انجام ...

😔اصلا باهاش خودم کار میکنم ک مداد بگیره دستش دوست نداره ولی رو دیوار قشنگ شکل ادمو میکشه خیلی باهاش حرف میزنم میگن لج بازی میکنه و شوک عصبی بهش وارد شده

ای وای عزیزم امیدوارم مشکل هادی نباشه ولی پیش دکتر مغز و اعصابم ببرش از سرش عکس اینا میگیرن مطمئن بش ...

ن با بچه ها هم دوست داره بازی کنه فقط بعضی وقتها ک چون حرف نمیزنه بچه های دیگه ک میگن بهش حرفی و اون نمیزنه کلی ناراحت میشم دلم میخواد هیج جا  نرم اصلا 

منم تنها مشکلم همینه خیلی ناراحتم همش میگم خدایا من چه ناشکری کردم چه خطایی کردم آخه چرا دخترم حرف نمیزنه کاملا سالمه مشکلی نداره فقط حرف نمیزنه ۳سالشه حتی یادمه یکسالگی عمه وچندتا کلمه دیگه هم میگفت اما دیگه چیزی نگفت الان فقط ملمان بابا آبی هامی دست خسته شدم دیگه 

باهاش دائم حرف بزن یادش بده صبور باش هرروز کلمه های جدید یاد بده تشویقش کن واسش جایزه کوچیک بخر چندت ...

میگن ببر مدرسه استثایی اوتا باهاش کاررمیکتن ک حرف بزنه ولی دلم نمیاد ببرم اونجوررمحیطی

2706