2737
2734
عنوان

دکتر زهرا مشایخ رو کسی میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9505 بازدید | 36 پست
سلام سحر جان
من هر روز چای اویشن رازیانه زنجبیل پونه دارچین میخورم
قرص ویتاگنوس روزی دو تا
اجتناب از فست فود و غذاهای سرخ شده و ارد سفید و قند وشکر

شما پلی کیستیک هستی یا کیست فیبرویدی و غیره داری؟
یعنی تنبلی تخمدان داری؟
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
من یه بار یرای کورتاژ پیششون رفتم
سال 88 گفت 1500000میگیره
حرفی از زیر میزی نزد
ولی خوب قیمتم خیلی بالا گفت

الان اکثر دکترا میگیرن (زیر میزی)
خدایا ...مارا ببخش بخاطر همه درهایی که زدیم و هیچکدام خانه تو نبود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلارام جان مطبشون کجاس؟

با بیمه اینقدر میگرفت؟
فلما ان جاء البشیر القاه علی وجهه فارتد بصیرا قال الم اقل لکم انی اعلم من الله ما لا تعلمون(پس هنگامی که بشارت دهنده امد پیراهن یوسف را روی صورت یعقوب افکند پس دیده اش بینا شد انگاه به فرزندانش گفت مگر به شما نگفتم من از خدا چیزی میدانم که شما نمیدانید)
2731
سحر جان
شما در مورد ادرس مطب ایشون چیزی میدونین؟

چای ها:
رازیانه رو به اندازه یک قاشق غذاخوری توی اب در حال جوش میریزی و مثل چای دم میکنی و بعد از 10 دقیقه میخوری
میتونی توی اون از ترکیب اویشن بابونه نعناع دارچین و زنجبیل هم استفاده کنی
سلام آوینا جان ببخشید که خیلی طول می کشه تا جوابت رو بدم بابت چای ممنون حتما امتحان می کنم . آدرس دکترم رو اگه می خوای : میدان آرژانتین - خیابان الوند کوچه آفرین پلاک 29 طبقه 2 تلفن: 88888404 دکتر ناهید حاجی باقری
فک کنم دکتر موید محسنی هم خوب باشه