2737
2734

توروخدا برای منتظرا ومن حقیر دعاکنین سال بعد با نی نی تو جشن نیمه ی شعبان باشیم

به زودی منم مامان میشم😍

آمین

برای منم دعا کنید

#منم.منتظرم

دعاکنیم همیشه حال دل هممون خوب باشه... امیدوارم باشیم به رحمت خدا؛ نا امیدی از جانب شیطان هست...میم مشکلات را که برداری زندگی شیرین می شود؛ خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاالله بحق صاحب امشب  خدا دامن همه منتظران بچه رو سبز کنه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
ان شالله سال بعد نیمه شعبان بچه بغل باشین بحققققققققققق امام حسین ، بحق جد تو دلیم 🥺🥺🥺

آی قربون جد تو دلیت   بچه سید داری خوشبحالت   عروس حضرت زهرا

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2738

الهیی که سال دیگه همین موقع نینی همه منتظرایاتوبغلشون باشه یاتوشکمشون شیطونی کنه 😍😍😍😍الهیییی امین ب حق این شب عزیز

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
آی قربون جد تو دلیت   بچه سید داری خوشبحالت   عروس حضرت زهرا

فداتبشم 

با گریه میگم قسمت همه منتظرا ، چون خودم یکسال منتظر بودم خیلی اذیت شدم ، دیگه اونا ک چند ساله چی کشیدن

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️

بخدا اصلا ادم حسودی نیستم ولی وقتی انتظار بشه نزدیک ده  سال دیگه ادم خیلی حساس میشه...جاریم چندروز پیشا عروسی کردن مطمئنم چندروز دیگع خبر بارداری اونو هم میشنوم...بااشک دارم مینویسم بادلهای پاکتون دعا کنید ک زود حامله بشم ازاین فشار روحی رها بشم....  

بخدا اصلا ادم حسودی نیستم ولی وقتی انتظار بشه نزدیک ده  سال دیگه ادم خیلی حساس میشه...جاریم چند ...

الهی سال دیگه این موقع بچت بغلت باشه 

از ته دلم دعات کردم ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩