2737
2739
عنوان

چرا اکثرا اینجوری هستیم ؟..

186 بازدید | 38 پست

یه تاپیک دیدم راجب خز بازیای تازه عروس و دومادا 

خیلیا نوشته بودن بدشون میادو اینا از اینکه مثلا تو جمع قربون صدقه هم برن یا تو یه بشقاب غذا بخورن 

من موافق هستم که یه چیزایی حریم دو نفره ی رابطس و باید رعایت شه توی جمع 

اما اینکارا که اشکال نداره تازه ما باید ذوق هم بکنیم دارن باهم خوب رفتار میکنن یه زوج 

چون ممکنه عادت بشه این رفتارا تو زندگیشون و حتی مفیدم باشه برای رابطشون 

ولی حالا یه زوج باشن همش باهم بد باشن بی احترامی تو رابطشون باشه اصلا بد نیست فقط ممکنه یکم ناراحت شن واسشون یا بگن بلا به دور 

اما با دیدن عشق یا حالا هر چی رفتار خوبشون حتی اگه اغراق باشه اکثرا چندششون میشه چرا ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من برام مهم نیست زیاد 

ولی ترجیحم اینه ک اینجور جاهایی نباشم ن اینکه ب بقیه کار بگیرم

خب اخلاقه دیگه ، بعضیا دوست ندارن قابل توضیحم نیست 😂

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

رفتار محترمانه و دوستانه تو جمع خیلیم عالیه.ولی سبک بازی رو واقعا مخالفم خودمم ابدا انجام ندادم و نمیدم 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

احترام و محبت با لوس بازیای چندششش فرق داره

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2738

هر چیزی میانش خوبه

وقتی بیش از حد بشه چندشه

خیلی از کار ها مخصوص خونه ی خود فرده

چه دعوا چه عشق بازی

جدا از اینکه با هم غذا خوردن تو یه بشقاب مناسب تو جمع نیست . مادر و پدر خودم بعد از ۲۵ سال زندگی هنوز تو یه بشقاب غذا میخورن ولی تو خونه ی خودمون و بیرون رعایت میکنن

ضمن اینکه تو خونه اینقدر با هم تنها هستن کهبتونن به این کارا عادت کنن نیازی نیست اون ۲ ساعتی که مهمونی هستن این کار رو انجام بدن

وگر نه کیه که از رفتار با محبت عروس و داماد ناراحت شه

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
بچه ها کمممک فداعیان رهبر چه کسایین؟بدن؟خوبن؟

به اسمش میخوره که خوب باشه🤣

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
به نظرم وقتی سرسنگین نیستن بیشتر مورد توجه اند و ما رو وارد حریم خصوصی زندگی خودشون میکنن که کار منا ...

ببینید کلا هر کسی که با ما ارتباط داشته باشه بالاخره یه رفتاری داره 

با اون رفتار خودشو یه طوری بهمون نشون میده و ما ازش یه برداشتی می کنیم بالاخره 

اما به نطر من وقتی یه چیزی خوبه یعنی ادم میبینه دو نفر خوشحالن باید لذت ببره 

این چیزا من بین پدر بزرگم اینا مثلا خودم دارم میبینم بابا طرف به زنش میگه عزیزم گلم اینا فکر میکنن بی حرمتیه اخه این دیگه چیه 🤦‍♀️😂

رفتار محترمانه و دوستانه تو جمع خیلیم عالیه.ولی سبک بازی رو واقعا مخالفم خودمم ابدا انجام ندادم و نم ...

منم تو مدل شخصیت خودم نیست خونه بهم میگن زلزله بیرون فکر میکنن اوه چه خانومه 😂😂😂😂🤦‍♀️

2706