2733
2739
عنوان

بی خواستگار بودن عیبه ؟؟؟؟؟

946 بازدید | 72 پست

تو یه تاپیکی خوندم یکی کامنت گذاشته بود دخترایی که خواستگار ندارن میرن زندگی زنای دیگرو خراب میکنن الان این چه انگی هست که میزنن خیلی ها میخاستم بدونم واقعا عیبه خواستگار نداشتن اگه عیبه که بریم خودمونو سر به نیست کنیم 😢😢

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 

از نظر من عیب نیست

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

عیب نیست گلم . 

اتفاقاً دخترای این مدلی از نظر شغلی موفق تر هستن. چون ذهنشون درگیر خواستگار نیست. 

بعدم من از خدامه فقط یه دونه خواستگار باشه ولی همون یه دونه اوکی بشه 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

عزیزم چرا باید عیب باشه آخه 

چیزی که دست خود آدمه عیبه رفتار و اخلاق بد عیبه 

مسخره کردن دیگران زشته 

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله می فرمایند:کسی که در نوشته ای صلوات بر من را بنویسد، تا زمانی که نام من در آن نوشته باشد فرشتگان  برای او استغفار می کنند.     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706