2737
2739
عنوان

خانمای صبوراروم مودب بیاین

163 بازدید | 9 پست

من شوهرم خیلی دوستم داره وازهمه لحاظ تمام سعیش واسه راحتی وخوشی من میکنه، 10 ساله ازدواج کردیم تنهامشکلی که داره یهویی تندوبداخلاق میشه توی خونه یاجمع،اونم توهین واینچیزانیست فقط همون حرفوباتن صدای بالا میگه اگه بتونم تحمل کنم یامعذرت خواهی وتلافیه بعدش امامشکلم اینه خیلی عصبیم

اگه خونه باشم بهش انقدرتوهین وبی احترامی میکنم تابالاخره صداش دربیاد اگه هم توجمع باشیم خوردش میکنم، نمیتونم مثل یه خانم رفتارکنم مثل مردای غد ولات ویه دندنم

اگه خونه باشم بهش انقدرتوهین وبی احترامی میکنم تابالاخره صداش دربیاد اگه هم توجمع باشیم خوردش میکنم، ...

خوش بحالت   

دروغ نگو....🙂احترام نگه دار... قضاوت نکن... 🙂اگه ریپ زدی و نظری برخلاف نظرم داشتی،میشنوم...فقط با احترام! 🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
به این فکر کن که با عصبانیتت و توهین کردنت شخصیتت کوچیک میشه و از ارزشت کم میشه

میدونم 10 روزه خونهست دچی نکشیدازدست من ولی الا من چی پشیمونم بازم عمرم وعشقم ازدهنش نمیفته بازم کارتش دست منه مامانش اسم من بیاره یاخوهرووبرادرش جرشون میده، هرجابگم میره هرکاربگم میکنه بدون اینکه بهم بگه گوشیم شارژ نمیکنه بااین وجود بازم اذیتش مبکنم حس میکنم یادیو نه شدهم یادعابرام گرفتن