2733
2739
عنوان

امان از جماعتِ مــُرده پرست...

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودشون از فالوورزاشون حذف کردن

کیا دقیقا ؟خودش که رفته !🤔

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒

چیزی که قضاوت شد و مورد سرزنش قرار گرفت یک رفتار و سبک زندگی بود نه یک شخص خاص. مهم نیست اون آدم آزاده نامداری باشه یا شهاب حسینی یا محمود خاوری‌، مهم اینه که اعتراض به شیوه زندگی آمیخته به دورویی و دروغ باید در جامعه جریان داشته باشه، اگه نمی‌تونیم جلوش رو بگیریم حداقل بهش معترض باشیم.

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!
2728
بنده خدا که دیگه قرار نیست پست بزاره چرا فالوش کردن  تازه چرا تعداد فالویینگاش کم شده

احتمالا آنفالو زدن ولی سوال منم همینه، اون ک رفت چرا فالو میزنن...

خدا عاقبت هممونو بخیر کنه🙏

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
احتمالا آنفالو زدن ولی سوال منم همینه، اون ک رفت چرا فالو میزنن... خدا عاقبت هممونو بخیر کنه🙏

پیجش ادمین داره فکر کنم 

چون من رفته بودم پست آخرشو ببینم کامنتاشو بسته بود اما الان بازه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2738
ایشون بخاطر رفتارشون مورد نقد قرار گرفتن  اصلا قضاوت نبود ! و چون چهره بودن توی تمام دنیا چهر ...

نمیدونم شاید حرف شما درست باشه فداتشم ولی من میگم ب قول معروف تا کفش کسی رو نپوشیدیم باز نباید نقدش کنیم حتی اگر منصفانه باشه چون متاسفانه کارما ب همون شکل بازخورد داره ب سمتمون ولی، تعجب و روی سخنم ب تعداد فالوراشونه ک داره زیاد میشه، قابل هضم نیست🙏🌷

خدارو شکر هیچوقت عکساشو ردو بدل نکردم زیر پستاش حرفی بهش نزدم،همیشه هم میگم اونیکه ازش عکس گرفت و پخ ...

منم ب محض شنیدن این خبر، هرچند واقعا شوک و ناراحت شدم ولی، خیلی خوشحال بودم ب عنوان ناظر هرگز قضاوتشون نکردم...

بله، چه کارمایی اون شخص پس بده فقط خدا داند...

چیزی که قضاوت شد و مورد سرزنش قرار گرفت یک رفتار و سبک زندگی بود نه یک شخص خاص. مهم نیست اون آدم آزا ...

حرفتون کاملا درسته عزیزم موافقم ولی، بشین بفرما بتمرگ یه معنی داره...

ای کاش با بی مهری و تمسخر قضاوت و نقد نمیشد، یادمه اوایل بعد از انتشار اون عکس ها، هرکسی ایشونو جایی میدید با تمسخر و الفاظ زننده ازش کلیپ یا عکس میگرفت و مجازی منتشر میکرد با عناوین مختلف تا اواخر...

برای نظرتون احترام قائلم🙏🌷