2737
2739
عنوان

سگ :))

420 بازدید | 8 پست

سلام. 

دوستانی ک سگ نگهداری میکنن میشه بهم جواب بدن

1 هزینه نگداریش ماهانه چقدره؟ 

2 برای واکسن زدن و اینجور چیزاش چقدر هزینه کردید و میکنید؟ 

3 با فضای کم کنار میان یا اذیت میشن؟ 

4 به سرپرستی گرفتید یا خریدید، اگر به سر پرستی گرفتید لطفا یه خلاصه بگید که چجوری. 

مخارجش خیلی خیلی زیاده عزیزم

اگه آپارتمانی ترجیحا نگیر چون هم خودت اذیت میشی هم اون طفل معصوم هم همسایه ها

اگه بازم اصرار داری به سرپرستی بگیر نخر 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

من خودم سگ نگهداری میکردم ولی خب چون تو آپارتمانیم و خونه برا خودمونم نیست واقعا آزار دهنده بود و گاها سرو صداش هم باعث میشد همسایه ها هم شاکی شن، اما از این گروه بندی سگها میتونی بر اساس اون چیزی که میخوای و شرایطی که داری نوع سگ رو انتخاب کنی که کدوم رو دوست داری نگهداری کنی

https://shikpet.ir/گروه-بندی-نژادهای-سگ.pet1262

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام.تمام حیوانات مخلوقات خداوند هستند و قابل احترام.سگ هم حیوان بسیار خوبی است و بسیار میتواند کمک انسان باشد.فقط اگر امکان نگهداری از این حیوان رو ندارید لطفا مسئولیتش رو قبول نکنید چون هم خودتون و هم این حیوان بیچاره اذیت میشه.
یک نکته دیگه هم این که برای خرید انواع غذای سگ و لوازم مورد نیازش حتمان از سایت رایاپت خرید کنید.لینکش رو براتون میزارم

https://rayapet.com/

لطفا قبل از خرید هر موجود زنده ای حتما تحقیق کنین.

عکس ها و فیلم های اینستا که توسط صاحب شون به اشتراک گذاشته میشه حاصل کلی زحمت و آموزش به حیوانات هست.

حتی اگه فرزند انسان هم به درستی تربیت نشه از ۱۰۰ ها حیون هم خطرناک تر میشه . ‌

انسانیت#  

انسانیت_را_فراموش_نکنیم#  ‍ 

پیج اینستاگرام من alpinaflower خوشحال میشم فالو کنین.

هزینهاش زیاده…اگه همسایه حساس داری اصلا نگیر اگرنه که نژادای کوچیک مثل شیواوا،شیتزو،پامر برای اپارتمان مناسبن ولی بقیه سگا اگه جاتون کوچیکه حتما درروز باید پیاده روی برن،واکسناشم زد انگلش هر ۳ماه باید بخوره چکاب و بقیه واکسناش هر ۶ماه که تقریبا۱تومن میشه ،غذا و تشویقی و جای خواب و طرف اب و غذا واسباب بازیو شامپو و شونه هم چیزای فوقولاده مهمن

2738