2733
2739

سلام دوستان. من طبق برنامه زیره مجاز به خوردن ۱۲۰۰ کالری توی طول روز هستم. که چون پیاده روی و ورزش داشتم بیشتر شد. هدفمم کاهش وزنه

حالا غذاهایی ک خوردم رو لطفا ببینید. نظر بدین بنظرتون این حجم از غذا زیاد نیست؟؟ اخه الان کاملا احساس سیری میکنم و فقط ۸۰۰ کالری تونستم بخورم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چ برنامع ایی برا چاقیم هس???

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه   
2728
2738
اتفاقا خیلی کمه غذات .به جای شیرین عسل و سوهان که مضرن ‌ کالریشونو شرف چیزای مفید کن .۴ قاشق برنجم ک ...

با اوتمیل سیر شدم شب رفتم خونه مامانمینا خواهرم کته گیاهی درست کرده بود هوس کردم ۴قاشق خوردم.

سوهان خیلی دوست دارم🙊

شیرین عسلشم نارگیلی بود ۲۳کالری بود کلا🥺

خوبه یعنی؟؟لاغر میشم بنظر شما؟؟

بله نصبش کنی تعیین هدف میکنی چاقی و لاغری داره. زیره اسمشه

گلی اسمش نیس بعد کجا دان کردی??شکلش چجوریع?

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه   
سلام عزیزم آره من راضیم. ۶۳کیلوام میخوام بشم ۵۴ ۱۲۰۰ کالری مجازم.

عه منم تقریبا 66 هستم میخوام 55 بشم

کالری مصرفیتو زیره تعیین کرد یا با چه فرمولی حساب کردی؟

به یدونه آیت الکرسی مهمونم کن
عه منم تقریبا 66 هستم میخوام 55 بشم کالری مصرفیتو زیره تعیین کرد یا با چه فرمولی حساب کردی؟

آره خودش تعیین کرد.

قد و وزنم و دور مچم و سنم رو و وزن ایده آلم رو وارد کردم برام زد ۱۲۰۰ کالری

2706