2737
2739
عنوان

بختک😬

311 بازدید | 24 پست

صبح یه لحظه خوابم رفت کلا بدنم بی حس شده بود چشمامو نمیتونستم باز کنم یکی جلوم گفت جونتو گرفتیم

منم با سختی میگفتم اعوذ بالله من الشیطان الرجیم خیلی بد بود خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هفته ای یبار تجربش میکنم عادی شده برام 😁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728
چقدر زیاد خیلی بده

آره خیلی

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

فلج خوابه 

منم چن بار شدم چشمام باز بود البته 

ولی حتی نمیتونستم دندونامو از هم جدا کنم کسیو صدا بزنم، 🤦‍♀️

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2740
فلج خوابه  منم چن بار شدم چشمام باز بود البته  ولی حتی نمیتونستم دندونامو از هم جدا کنم ...

شوھرمم زیاداتفاق میوفتہ براش،واقعاسختہ،من سریع بیدارش میکنم کلی خوشحال میشہ😀

وخدایی که بشددددت کافیست❣
شوھرمم زیاداتفاق میوفتہ براش،واقعاسختہ،من سریع بیدارش میکنم کلی خوشحال میشہ😀

چطور متوجه میشی این اتفاق واسش افتاده؟ 

من یبارش خواهرم کنارم خواب بود دقیقا 

میدیدمش ولی نمیتونستم کاری کنم یا صداش بزنم که تکونم بده خیلی حس بدیه 

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2706