2733
2739
عنوان

گال

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 63 پست
سلام لیندان زدین؟؟شیر ده ک نیستین؟؟لباساروکامل باید بشورین واتوبزنین.؟..داذوی مث مبندازول خوردین؟؟

مبندازول قرصہ؟ لیندان اوایلش ۳ بار پشت ھم زدم

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
فكر كنم واسه اونه چون تا قبلش ريزش مو نداشتم ،هم موهات بريزه هم خوب نشي خيلي زور داره،منم واقعا خسته ...

من تا الان خیلی زدم ۷ ماھہ درگیرم داروھایہ دست ساز دکترم زدم خوب نشدم 

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما تموم لباسای خودتون واطرافتون میشورین؟؟ حیوان خانگی ندارین؟؟مطمنید گاله؟؟شبا میخارن؟؟اره قرصه

لباسارو اتو نمیزنم تو لباسشویی میشورم ۲۔۳ روز پھن میکنم تو آفتاب وقتی ملافہ ھارو میشورم تشک تخت و مبلارم حشرہ کش میزنم

2731
ببین عزیزم دارو رو خود دکتر گفت هرشب روی بدن تمیز کامل ازگردن ب پایین بزنید شب باهمون بدن همینجوری ب ...

اگه پيام من رو ديدين ممنون ميشم راهنماييم كنيد،دكتر جوادي كه معرفي كرده بودين رو تماس گرفتم با مطب جردنش گفتن رفته خارج و دسترسي بهش ندارم و فقط شما ميتونيد در مورد دارويي كه بهتون داده راهنماييم كنيد

خوشبختي يعني بودن كنار كسايي كه عاشقانه دوستشون داري❤️
اگه پيام من رو ديدين ممنون ميشم راهنماييم كنيد،دكتر جوادي كه معرفي كرده بودين رو تماس گرفتم با ...

سلام، عزیزم اون عکس بطری بزرگ ک گذاشتم الکه ببین اونو ازداروخونه گزفتم ینی درستش کردن، هرشب ب تمام بدنم میزدم ازگردن ب پایین. میریختم رو ی پارچه نخی بعد پارچه رو ب کل بدنم میزدم. صب میرفتم‌میشستم. گال خیلی وحشتناکه من ده بار دکتر رفتم ، پدرمو دراورد بشدت هم واگیره

سلام، عزیزم اون عکس بطری بزرگ ک گذاشتم الکه ببین اونو ازداروخونه گزفتم ینی درستش کردن، هرشب ب تمام ب ...

سلام مرسي كه جواب دادي،فرمول ساختش چي هست؟ يعني به داروخانه بگم الكل ٩٦ درصد بده يا اينكه بايد چيزي هم قاطيش كنه؟

2740
سلام مرسي كه جواب دادي،فرمول ساختش چي هست؟ يعني به داروخانه بگم الكل ٩٦ درصد بده يا اينكه بايد چيزي ...

عکس دارو رو مگه ندیدی؟ ی بطری خیلی بزرگه خیلی چیزا قاطیشه باید ببری داروخانه توضیحاتشو بهت میده . ولی ی دکتر پوست خوب تونستی برو چون ب این راحتیا ولت نمیکنه

عکس دارو رو مگه ندیدی؟ ی بطری خیلی بزرگه خیلی چیزا قاطیشه باید ببری داروخانه توضیحاتشو بهت میده . ول ...

تا حالا پيش ٤ تا دكتر متخصص رفتم و انقدر اين پمادهاي سمي رو به بدنم زدم كه تمام موهام داره ميريزه ولي باز خوب نشدم،خستم كرده واقعا،اميدوارم اين الكله جواب بده

عکس دارو رو مگه ندیدی؟ ی بطری خیلی بزرگه خیلی چیزا قاطیشه باید ببری داروخانه توضیحاتشو بهت میده . ول ...

همينه ديگه درسته؟ ولي روش نوشته الكله فقط،مطمئني نياز نيست با چيزي قاطي بشه؟

همينه ديگه درسته؟ ولي روش نوشته الكله فقط،مطمئني نياز نيست با چيزي قاطي بشه؟

اره خودشع ماکه هیچی قاطی نکردین از داروخونه گرفتیم همونجور ک گفتم زدیم ،ازخود داروخانه بپرس خودتم

اره خودشع ماکه هیچی قاطی نکردین از داروخونه گرفتیم همونجور ک گفتم زدیم ،ازخود داروخانه بپرس خودتم

مرسي از راهنماييت عزيزم لطف كردي🙏

اگه پيام من رو ديدين ممنون ميشم راهنماييم كنيد،دكتر جوادي كه معرفي كرده بودين رو تماس گرفتم با ...

لطفا جواب دادن بہ منم بگید ممنون میشم