2737
2739
عنوان

گال

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 63 پست

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
چند بار زدید خوب شدید؟ ھر ھفتہ میزدین؟ببخشید زیاد میپرسم ۶ ماھہ درگیرشیم ھر چی میزنیم خوب نمیشیم بہ ...

سلام 

عزیرم شما خوب شدین؟علائمتون چی بود ک متوجه شدی گال داری ؟بالاخره چجوری درمان شدی

منم مادرشوهرم خارش شدید و دونه های ریز زده هرچی میره دکتر تشخیش نمیده ...پسرمم گرفته خارش داره دارم سکته میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  عزیرم شما خوب شدین؟علائمتون چی بود ک متوجه شدی گال داری ؟بالاخره چجوری درمان شدی منم ما ...

خب معلومه گال گرفته به بچت هم منتقل کرده خودمم ذلیلم از دستش

یه روح غمگین زودتر از یه میکروب آدم رو میکشه
2728