2737
2734
عنوان

عمل بینی گوشتی

256 بازدید | 16 پست

خانوما من بینیم گوشتیه میخام عمل کنم 

به نظرتون خوب میشه؟

دکتری میشناسید توی تهران ک بینی گوشتی رو بتونه خوب در بیاره

کسی از آشنا ها رو دیدید ک‌بینی گوشتی داشته باشن خوب شده باشه؟

خدایا خودت نگه داره همسرِ مهربونم،فرشته هام باش😘خدایا مامان بابام و داداشم و خواهرمُ به خودت میسپارم..یک لحظه هم مارو به حال خودمون نزار..🙏❤  واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات مهمونم میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بینی گوشتی اصلانم بد نمیشه 

یه سوال 

بینیت انحراف نداره؟  یا طولش دراز نیست؟

من دکتر محسن ژارعی رو میشنسم پسر عمومم پیششش عمل کرده عالی شده خودمم میخوام برم پیشش

اگه تحقیق کنی میبینی این دکتری که گفتم بهترین دکتر برای عمل بینی گوشتیه

اینایی که میگن بینی گوشتی بد میشه از خودشون میگن 

اگه پیش دکتر خوب بری اصلنم بد نمیشه 

الان من یکی از همسایه هامون بینیش استخوانی بود رفت عمل کرد افتضاح شد 

چون پیش دکتر خوب نرفته بود

ولی پسر عموم پیش این دکتری که گفتم رفت

تازه پسر عموم بینیش پلیپ داشت و طول دراز و شکستگی 

که چون پیش دکتر خوب و عالی رفت عالیییی شد بینیش

بینی گوشتی اصلانم بد نمیشه  یه سوال  بینیت انحراف نداره؟  یا طولش دراز نیست؟ من دک ...

ممنون عزیزم نه والا  نه قوز داره نه جیزی فقط نوکش یکم گرده

عزیزم نمیدونی هزینه ش تقریبا چه قدر میشه

خدایا خودت نگه داره همسرِ مهربونم،فرشته هام باش😘خدایا مامان بابام و داداشم و خواهرمُ به خودت میسپارم..یک لحظه هم مارو به حال خودمون نزار..🙏❤  واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات مهمونم میکنید؟
2738
اینایی که میگن بینی گوشتی بد میشه از خودشون میگن  اگه پیش دکتر خوب بری اصلنم بد نمیشه  ا ...

دکتر زارعی یا ژارعی؟

سلام عزیزم واسه جراحی بینی خانم ابابکری بهتون معرفی میکنم میتونید پیششون مشاوره بشین و نسبت به هزینه که دارین بینیتون خودشون شمارو به ی دکتر خیلی خوب معرفی میکنید 

دکتر راستکاری تخصصش بینی گوشتیه ببین انقدر بینی گوشتی رو خوب و طبیعی درمیاره من خیلی  وقته دنبا ...

کدوم شهر؟ هزینش چقدر میشه

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706