2733
2734

خیلی چیزا دیدم تو سن کمم خیلی چیزا رد کردم

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

از اولم حرف مردم برام مهم نباید حتی وقتی بچه بودم 

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اولم حرف مردم برام مهم نباید حتی وقتی بچه بودم 

نبود

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731

هنوز ب این مرحله نرسیدم 

دارم تلاش میکنم بخاطر اشتباهی ک کردم

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

از بچگی تاحالا خیلی چیزا دیدم 

مردم حتی اگه کاریشون نداشته باشی حرف میزنن اگه بخوای جواب همه رو بدی دیگه زندگی واست نمیمونه

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

وقتی اینجمله رو خوندم

مردم حتی به اندازه سردردشون،به مرگ تو فک اهمیت نمیدن

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

چون هروقت به نظر دیگران توجه کردم ضرر کردم 

خیلی از آدما از حسادت یا بعضا از روی سلیقه یا سبک زندگی متفاوت خودشون به ماجرا نگاه میکنن و نظر اونا میتونه گند بزنه به همه چیز آدم 

تو نخ ما نباش گره میخوری

به خاطر بچم سعی میکنم خوبی همه رو ببینم و بدی هاشونو فراموش کنم. ‌میخام کمتر عصبی یشم و مادر خوبی باشم برای بچم وقتی از کسی کینه و توقع نداری خیلی آروم تری الان ی هفته است این تصمیمو گرفتم

زمانی دیگه به نظر مردم اهمیت ندادم که فهمیدم تو بن بستای زندگیم همشووووون میرن زیر گل و ناپدید میشن، خیلی خوشحالم بخاطر سختیای زندگیم چون دیگه واس حرف مردم تره هم خرد نمیکنم 

هنوز نرسیدم به اون مرحله

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤