2737
2734
عنوان

عذاب روحیی

95 بازدید | 8 پست

پدرم مادرم پدر مادر بدی نیستن از نظر مالی تامینم کردن همیشه تا حدودی

ولی توی جمع خیلی تخریبم میکنن یادمه یسال سیزده بدر جلو همه منو زد بابام فقط برا اینکه کلید ماشین تو ماشین بوده درارو قفل کردم جلو زن پسرم عموم که خیلی مغروره خودش

یا اینکه هی بکن نکن چرا اینو گفتی چرا اونو گفتی اینجوری حرف نزن 

یا اینکه زن عموم میگه همیشه وقتی میخوردی زمین بابات دوبرابر اون دردی که گرفتی میزدتت ب حدی که سرتو که بخیه میخواس تا چند ساعت ازشون قایم کردی

الانم که دارم بشون فکر میکنم بغضم گرفته نمیدونم چیکار کنمکه فراموشم شه

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤

منم خیلی مامانم بچه بودم کتکم زد.بعدش شوهرم کتکم زد

یادش میفتم دلم برای خودم کباب میشع

قلبم پر نفرت میشع اما کم کم وقتی دردام بزرگترن شدن انگار اونام کم رنگ شدن فراموش نشدنا کم رنگ شدن

سعی میکنم برای دخترم جبران کنم و نذارم اون حسی ک من از مامانم دارم اونم از من بکشه

بهم بگید براتون حمد بخونم
منم خیلی مامانم بچه بودم کتکم زد.بعدش شوهرم کتکم زد یادش میفتم دلم برای خودم کباب میشع قلبم پر نفر ...

خیلی سخته من حاضرم هرجی میخواس بزنه تو خونه میزد ولی تو جمع نه غرورم داغون شده درو جسمی فراموس میشه

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یه روز سیزده بدر بابای منم با داداشم بد دعوا کرد جلوی فامیلا اونم قهر کرد فرداش دفترچه خدمت فرستاد زندگیش حداقل یه قدم جلو افتاد توان از دردات برای بزرگ شدنت استفاده کن پیشرفت کن درس بخون ازشون جدا شو

یه روز سیزده بدر بابای منم با داداشم بد دعوا کرد جلوی فامیلا اونم قهر کرد فرداش دفترچه خدمت فرستاد ز ...

درس میخونم ولی همینا ازارم میده وقتی یادش میفتم

درس میخونم ولی همینا ازارم میده وقتی یادش میفتم

میدونم دردایی وجود داره که هیچکس درک نمیکنه و یه زخم رو روح باقی میمونه 

موفق که شدی  به خودت میگی آفرین من بودم که این راهه سخت رو اومدم و حال همشون رو گرفتم 

2740
بعضیا مادر و پدرها خیلی زیاد بچشون را می‌زنند. دختر دایی شوهرم هر روز بچشو کتک میزنه اگر کتک نزنه رو ...

تو جمع خوب نیس بچه فرق میکنه من بزرگ بودم