2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی عصبیه

241 بازدید | 24 پست

باکوچیکترین حرکتی ازمن بشدت عصبی میشه 

هیچوقت دست رومنم بلند نکرده اما ظرفا رو درارو میزنه ب هم 

امامهربونیشم حرف نداره منم خیلی دوسداره 

اما وقتی عصبی شه چنان صداشو میبره بالا میزنه به درو دیوار میترسم😞

چیکار کنم دست برداره 

منم کار بدی نمیکنم آخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
موقعی ک عصبیه تو یهو داد بزن بگووو سااااکتتتت شووووووو😂😂 شاید متوجه نمیشه ک داره اینطوری برخورد م ...

اگه داد بزنم میگه صدااااتو بردی بالا و بدتر میکنه

عزیزممم.وقتی عصبیه یاهیچی نگویااینکه بروجایی که خودش اروم بشه.مرداوقتی عصبی شن ترسناکن.سعی کن باپنبه سرببری باسیاست به خواسته هات برس نذارعصبی بشه یاارومش کن.بعدهرکلدلت خواست بکن وقتی ارومه🤣

خب بنظرم باید راه دیگه ای برا تخلیه اعصابش پیدا کنه.....

باید کنترل داشته باشه رو کاراش و حرفاش....

اینکه الان بگیم خوب تو کاری نکن ک عصبی بشه،بدترین راه حله!!!!

من بودم قطعا یبار ک خیلی عصبیه منم داد و بیداد راه مینداختم و میگفتم بهتره بره از خونه بیرون تا اروم نشده برنگرده

وقتی عصبی میشه هیچ چیزی آرومش نمیکنه فقط این ک من سکوت کنم که اینجوری خودم اذیت میشم

چاره ایی نداری یکبارعصبی شه دست روت بلندکنه براش عادی میشه.پس سکوت کن.یایروتواتاق تااروم شه یابی تفاوت خودتونشون بده.حس کنه ترسیدی بدترمیکنه

وایییی منم شوهرم عصبیه ده ساله دیگه داغون شدم اخلاقاش خوبه فقط لحنش تند وعصبیه یعنی پیرشدما سرکوچکترین چیزبحث راه میندازه اگه من کوچکترین اشتباهی کنم چنان عصبی میشه دادبیداد بخاطرهمین من پانیک عصبی گرفتم داغونم الانم قهریم ترجیح میدم باهم حرف نزنیم 

خب بنظرم باید راه دیگه ای برا تخلیه اعصابش پیدا کنه..... باید کنترل داشته باشه رو کاراش و حرفاش.... ...

آخه دو واحد جفت هم زشته من صدام بره بالا صدامو ببرم بالا اون بدتر میکنه

هرروز صبح ۳ مرتبه این دعارو بخون و به سمتش فوت کن

يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءكُم بُرْهَانٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَأَنزَلْنَا إِلَيْكُمْ نُورًا مُّبِينًا. فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُواْ بِاللّهِ وَاعْتَصَمُواْ بِهِ فَسَيُدْخِلُهُمْ فِي رَحْمَةٍ مِّنْهُ وَفَضْلٍ وَيَهْدِيهِمْ إِلَيْهِ صِرَاطًا مُّسْتَقِيمًا. »

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
2706