2737
2734

سلام بچه ها 

اگه بخوام وارد دانشگاه افسری بشم باید چیکار کنم ؟

لطفا مراحل شو از اول بگید 

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏🙏🎀

اول بایذ رتبه دانشگات مناسب بشه که پذیرشت کنن بعدش دیگه بقیه مراحل مصاحبه معاینه بدنی تخقیق و‌....

الان من کنکور زبان شرکت کردم 

بخوام برم افسری باید بعد از کنکور چه کارهایی انجام بدم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان من کنکور زبان شرکت کردم  بخوام برم افسری باید بعد از کنکور چه کارهایی انجام بدم ؟

کنکور افسری برای همه سه شاخه انسانی و ریاضی و‌تجربی فک کنم ....

درخواست میدی موقع انتخاب رشته اگه قبولت کنن رتبت خوب باشه میری مصاحبه 

2728

باید رشته دبیرستانت ریاضی یا تجربی یا انسانی باشه 

آخرین مدرکت باید دیپلم باشه مثلا اگه یه لیسانس داشته باشی نمیتونی بری..

یه آزمون تستی هوش و ریاضی و اینا داره و یه سری تست پزشکی و روانی 

کنکور افسری برای همه سه شاخه انسانی و ریاضی و‌تجربی فک کنم .... درخواست میدی موقع انتخاب رشته اگه ق ...

یعنی باید کنکور بدم بعد واسه افسری اقدام کنم ؟؟

باید رشته دبیرستانت ریاضی یا تجربی یا انسانی باشه  آخرین مدرکت باید دیپلم باشه مثلا اگه یه لیس ...

آزمونش درسی که نیست ؟

مثلا بخوان سوال های زیست و شیمی تو ازمون بدن ؟

2740
آزمونش درسی که نیست ؟ مثلا بخوان سوال های زیست و شیمی تو ازمون بدن ؟

آره درسیه اون تستیه باید مثل کنکور تمرین کنی نمونه سوالاشو تست بزنی ریاضی و هوش و معارف و اینا هستن باهات یه مصاحبه ام‌ میکنن از نظر اعتقادی و‌ چیزای دیگه ازت سوال میپرسن از نظر سلامتی جسمی چشم و دندون و آزمایش خون و ایناام میرم پیش دکتر قبلش و روانشناس ام صحبت می‌کنه تا مطمئن بشن طرف از نظر روانی اوکیه اینا که بگذره بعدش میشه اون آزمون تستی رو داد 

آره درسیه اون تستیه باید مثل کنکور تمرین کنی نمونه سوالاشو تست بزنی ریاضی و هوش و معارف و اینا هستن ...

ممنون 

منظورم اینه که از زیست و شیمی که سوال نمیاد ؟

چون من دیپلم تجربی دارم 

یعنی ازمونشون مخصوص خودشون هست دیگه یه ازمون عمومی میشه حساب کرد ؟

باید ببینین سال آینده که کنکور برگزار میشه دانشگاه افسری پذیرشش چجوریه

قبلا فقط دانشگاش تهران بود ولی یه نفرو دیدم همینجا اصفهان داره درسشو میخونه

فکر کنم تا 22سال دیگه مجاز به شرکت هستید بعدش دیگه سنتونو قبول نمیکنه 

من خودم میخواستم برم سالی که کنکور دادم خانم نمیخواست یعنی توی دفترچه زده بود خانم پذیرش نداره بعد یه چیزی زیرنویس تلویزیون دیدم و چندماه بعد رفتم هسته گزینش نیرو انتظامی گفت چرا پذیرش خانم داشتیم و از همین اصفهانم قبول شدن

پس شمام فقط ب دفترچه اکتفا نکن وقتی زمان کنکور میشه و یه سر هسته گزینش نیرو انتظامی شهرتون بزن

رویاهایم را به تصویرمیکشم فارغ از تلخی های روزگار...من یک نقاشم
ممنون  منظورم اینه که از زیست و شیمی که سوال نمیاد ؟ چون من دیپلم تجربی دارم  یعنی ا ...

راستش نمی‌دونم دقیقا سوالاشونو ندیدم ولی اینکه تجربی بودی یه سری درسا خوندی حتما بهت کمک میکنه