2737
2734
عنوان

ختم صلوات برای شادی روح مامانم و داداش گلم که زود پرپر شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا بیامرزتشون. منم ۲۰۰تا میفرسم.خیلی ناراحت شدم گلم انشالا ک غم آخرتون باشه
http://razavitv.aqr.ir/index/ یا امام ررضا.خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادرشدن نذار.آممممییییین. خدایا هزاران مرتبه شکرت.
من خودمون که هر لحظه دلم گر می گیره عزیزم چیکار می تونم بکنم تنها کاری که می کنم هفته ای یه ختم قرآن براشون می گیرم و الان هم به مناسبت صدمین روز رفتنشوم 100 هزار صلوات براشون هدیه می کنیم
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
2731
چه میشود کرد؟فقط براتون از خدا صبر میخوام و خودم ۵۰۰صلوات میفرستم برای این دو عزیز ازدست رفته...ولی واقعا جیگرم آتیش گرفت برای داداشت و دخترش
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
پروانه جان و tan tan ممنون والا خانومش هنوز تو جاشه چون لگنش شکسته بود هنوز از جاش بلند نشده آخر همین هفته هم زایمان داره دعاش کنین عزیزان
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
گلهای زندگی نگو تصادف بگو ایران خودرو لعنتی بیشتر از جنگ عراق و ایران ازمون آدم گرفته بازم با افتخار اسمشو میارن همه جا
2738
پروانه من جلو اشکامو نمی تونم بگیرم هر روز جلو همکارام اشکام میریزه نمی دونم حکمتش چیه دلم کبابه برا دختر داداشم هر بچه ای به دنیا بیاد باباش با ذوق میره بیمارستان الهی عمه بمیره برا سارینا من چیکار کنم براش
بمیرم الهی....انشالله خدا صبرتون بده،صبری عظیم!!!!و زن داداشت هم بلند شه سر پا...فدات زندگی جریان داره...مطمعن باش داداشت و مامانت الان جاشون خوبه و باهم هستن.....گلم
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....