2733
2734

دخترمون هدیه ی قشنگ خدا بود آخه بین 365روز دقیقا توی روز سالگرد عقدمون به دنیا اومد و توی بارداری تغییر و برکت توی زندگیمون شروع شد.خونمون خیلی کوچیک بود و شرایط خوبی نبود نسبت به الآن ولی با اومدنش دلمونو شاد کرد و سفرمونو با برکت.

پسرمونم یه جور دیگه خونمونو پربرکت کرد.

صدای بچه ها توی خونه بهتر از هزار بار سکوتیه که هنوز بچه ای نداشتیم.خدایا کمک کن روزیها و برکتهایی که با اومدنش آوردن رو راحت از دست ندیم.  

با افتخار ایرانی و مسلمانم.

بچه ی من،وضع زندگیمون ازین رو ب اون رو شد،حقوق همسرم‌نزدیک ب دوبرابر شد و خیلیییی اتفاقات خوب دیگه،۷ سال بود دنبال انتقالی به شهر خودمون بودیم با تولد بچم همه چی یهو درست شد

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همین جور با پاگذاشت پسرم به شکمم خونه خریدیم بدنیا که اومد یه وانت خریدیم ...

دخترم که اومد زمین خریدیم و یه ماشین دیگه...دلم بچه سوم میخواد 

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 

من خودم بچه خدا خواسته بودم و سومین بچه.

وقتی اومدم  از لحاظ مالی 

قبلش موتور داشتن ۶ماهه بودم بنز خریدیم😀

و اینکه مامان بابام از خونه ای که اندازه اتاق بود اومدن یه خونه درست حسابی کرایه کردن

برکات معنوی رو نمیدونم

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          

از برج ۶ تابرج ۱۲ به شوهرم حقوق نداده بودن.روز زایمان تو بیمارستان ی جا همشو براهمسرم واریز کردن دقیقا اول صبح که زایمانم بود همون موقع بعد به دنیاامدن دخترم واریز کردن.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
2738

خودِمن😅

مامانم میگه بابات ۴سال کارگری کرد یه روز کار بود چند روز نبود،بعضی شبا گشنه میخوابیدن،،،میگه همینکه به دنیا اومدی چند روز بعدش باباتو آموزش پرورش استخدام کرد در کمال ناباوری و در نهایت وضعشون تغییر کرده☺😅

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

یه اقاهه بود تلویزیون میگفت وقتی خانمم باردار بود قبل اینکه سونو تشخیص بده دوقلوعه من حدس زدم.

چون دقیقا هم زمان یه پروژه خیلی خیلی توپ قسمتم شد. به خانومم گفتم احتمالا نی نی ش یدونه نیست...😎

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
از برج ۶ تابرج ۱۲ به شوهرم حقوق نداده بودن.روز زایمان تو بیمارستان ی جا همشو براهمسرم واریز کردن دقی ...

چقد عالی😍😍😍

خداروشکر🤩🤩

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
خودِمن😅 مامانم میگه بابات ۴سال کارگری کرد یه روز کار بود چند روز نبود،بعضی شبا گشنه میخوابیدن،،،می ...

چه جالب

2706