2737
2734

با سلام  میخوام ماشین بخرم 

اولویت و انتخاب خودم  اول هایما اس ۷ 

بعد دنا توروبو درنهایت پارس تی فایو 

نظر شماها کدومه؟؟؟

اولویت زیبای 

بعد شتاب درنهایت کیفیت 

مهم کیفیته تو گذاشتی اخری😂

واسم دعا کنید رشته مورد علاقم قبول بشم😍✨ی ادمایی رو هیچوقت از دست نده 💚همونایی ک با خنده هات میخندن و با ناراحتیات ناراحتن 💥💥به دیگران احترام بزار ن به خاطر شخصیت اون ها بلکه بخاطر بازتابی از شخصیت خودت ♥️♥️♥️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هایما خوشگله ابهت داره

برای یه آقا مناسبه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740

فقط دنا😋😋😋

واسم دعا کنید رشته مورد علاقم قبول بشم😍✨ی ادمایی رو هیچوقت از دست نده 💚همونایی ک با خنده هات میخندن و با ناراحتیات ناراحتن 💥💥به دیگران احترام بزار ن به خاطر شخصیت اون ها بلکه بخاطر بازتابی از شخصیت خودت ♥️♥️♥️  

البته من عاشق ۲۰۷ و ۲۰۶ هستم😐

زیباییشون به همین ترتیبی که خودت گفتی بنظرم 

از لحاظ کیفیتی هایما رو زیاد مطمئن نیستم باچندنفر که مکانیکن مشورت کن 

ولی دنا پلاس هم برای سطح شهر هم مسافرت جاده 

‌ای ماشین خوبیه و نسبت بخپرشیا بهتر و به روزتره

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2706