2737
2734

اصلا حاضر جواب نیستم دامادشون و برادرشوهرم همه اش اذبتم میکنن شوهرمم جیزی نمیگه خودمم جوابی پیدا نمیکنم برادرشوهرم همیشه میگه ما رسم داریم بابات باید چون نوه اولشه دعوت کنه هممون رو حالا همچین رسمی ندارن ها الکی میخواد فقط منو اذیت کنه میگه تازه یه سری حرف ها رو به ترکی میزنه خیلی دلم‌میخواست صداشون رو ضبط کنم‌بدم کسی ترجمه کنه بعدم‌ همه میخندن شاید بگین حساسم ولی تو موقعیتش جلو ۳۰ نفر آدم بهم میگن بهم برمیخوره 

دامادشون خیلی پرردیه عوضی بچه تهرانه مثلا من بچه ام جیغ میکشه دارم راش میبزم میگه تو برایچی نمیری ظرف بشوری یا اومد خونمون عوضی گفت تو باید مبل ها رو تمیز کنی دیگه من پوست هامو میریزم رو مبل دلم میخواد همون لحظه بگم به توچه ظرف نمیشورم ولی دهنم قفل میشه چیکار کنم تو جواب برادرشوهرم یه چیزی یادم بدین بگم تو جواب دامادشونم یه چیزی بگین بگم مگه دست از سرم بردارن به خاطر این خانواده از ازدواجم پشیمون شدم 😔

عزیزم میگفتی رسم شماست ما از این رسما نداریم 

بعدش بگو دعوت هم کنه پدرو مادر دعوت میکنه شما خودت چرا قاطی میکنی

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی دهنت قفل میشه هزارتا چیزم‌یادت بدیم فایده نداره

برادرشوهرت حرفاشو تگرار کرد بگو خسته نشدی از گفتن اینا هرسری منو میبینی میگی؟

به دامادشونم فقط بی‌محلی کن

😨خدایی چقدر کارشون زشته وقتی ک دارن ترکی میگن توام بلند بگو منکه متوجه نمیشم چی میگین راست میگین فارسی بگین

این هم باعث میشه حرف بدی نزده باشی هم ک یه کم خودشونو جم میکنن باشوهرتم حرف بزن بگو چرا پشت من نیستی

وقتی ام برادرشوهرت میگ رسم داریم نوه اول چیز بدن بگو نوه عزیزه اول و دوم نداره چرا برا خودتون ندادن

دامادشون خیلی پرردیه عوضی بچه تهرانه مثلا من بچه ام جیغ میکشه دارم راش میبزم میگه تو برایچی نمیری ظر ...

بگو مبل نمیشورم چون میدونم تو میایی فرهنگ نداری باز کثیفش میکنی میزارم تو ک رفتی

یا بگو نشستم مبلامو گذاشتم تو بیایی وظیفتو انجام بدی تمیزش کنی

ب برادر شوهرتم بگو انقد تو جمع زنونه نشستی ک شدی انگا زنها تازه دیگه رسم جدیدم از خودت ساختی تحویل ملت میدی

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2740
دامادشون خیلی پرردیه عوضی بچه تهرانه مثلا من بچه ام جیغ میکشه دارم راش میبزم میگه تو برایچی نمیری ظر ...

بگو عزیزم مادر شوهر حرف نمیزنه شما چه کاره ای زن بگیر زنت بیاد بشوره 

اینو دو بار جوابش بده ادم بشه

یا گفت بشور بگو دست خودت میبوسه شما بشورید من استراحت کنم روشووووو برم

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

به دامادشون بگو اصلا خوب نیست یک مرد خاله زنک باشه

یا بگو بیا بچه مو بگیر تا برم من از ظرف شستن نمیترسم کوچیکم نمیشم

چندشش چقدررر مرد دنبال این حرفاست عجیبه  

آدما رو از خوب بودنشون پشیمون نکنیم

وقتی مهمونتن و زبون درازی میکنن باخنده بلند بلند بگو مهمونی تو خونم ادبمون حکم میکنه به مهمون چیزی نگیم و بخند ی دو دفعه اینجوری کنی دیگ حرف نمیزنن میگن اگ بگیم سبکمون میکنه

2706