2737
2739

سلام خانوما.

من 25 اسفند زایمان کردم. سر اذان مغرب .

با حساب 25 ام 10 روزم دیروز بود.

اما امروز مادرشوهرم گفت چون شب شده بوده و روز نبوده اون روز رو نباید حساب کنی. یعنی امروز میشه 10 روزم.

شما تابحال چنین چیزی شنیدین؟

حالا الان دوباره برم غسل کنم؟

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب ضرری نداره اگه شک داری میخوای یه بار دیگه غسل کن به این شماره پیام بده سوالتو بپرس جواب میدن۳۰۰۰۷۴۶۱

1 تیر ماه 1400 دقیقا روز تولد امام رضا بیبی چکم مثبت شد میترسیدم بیبی چک بزنم میترسیدم منفی بشه دیگه از حرفا و زخم زبونای شوهرم خسته شده بودم یه بار تو دعوا شوهرم بهم گفت امیدوارم نازا باشی تا من یه دلیل محکم واسه طلاق دادنت داشته باشم خیلی دلم شکست خدا جواب دل شکستمو داد...روز ولادت اقام یه حمد و سوره خوندم یکم با اقا درد و دل کردم گفتم اقا جون امروز تولدته این حمد و سوره کادوی من به شما،توام امروز بمن یه عیدی بده بیبی چکم مثبت شه و شد من نی نیمو از اقا کادو گرفتم😍😍                                                مامان مهربونم بیشتر از ده ساله که از پیشم رفتی خیلی دلتنگتم داغونم کردی🖤🖤
خب ضرری نداره اگه شک داری میخوای یه بار دیگه غسل کن به این شماره پیام بده سوالتو بپرس جواب میدن۳۰۰۰۷ ...

منون که جواب دادی عزیزم

منون که جواب دادی عزیزم

میشه یه سوال ازت بپرسم درخواستمو قبول میکنی

1 تیر ماه 1400 دقیقا روز تولد امام رضا بیبی چکم مثبت شد میترسیدم بیبی چک بزنم میترسیدم منفی بشه دیگه از حرفا و زخم زبونای شوهرم خسته شده بودم یه بار تو دعوا شوهرم بهم گفت امیدوارم نازا باشی تا من یه دلیل محکم واسه طلاق دادنت داشته باشم خیلی دلم شکست خدا جواب دل شکستمو داد...روز ولادت اقام یه حمد و سوره خوندم یکم با اقا درد و دل کردم گفتم اقا جون امروز تولدته این حمد و سوره کادوی من به شما،توام امروز بمن یه عیدی بده بیبی چکم مثبت شه و شد من نی نیمو از اقا کادو گرفتم😍😍                                                مامان مهربونم بیشتر از ده ساله که از پیشم رفتی خیلی دلتنگتم داغونم کردی🖤🖤
2740
میشه بپرسم زایمامتون طبیعی بود یا سز؟ من پسرم طبیعی بود خیلی اذیت شدم حالا وحشت دارم واسه زایمان&nbs ...

زایمانم طبیعی بود. زایمان دومم بود.

من سر پسرم زایمانم راحت تر از دومی بود.

در کل زایمان پسر راحت تره.

و اینکه همه بدنا مثل هم نیست.

نگران نباش

2706