2752
2739
عنوان

کسایی که سگ یا گربه دارن کمک

90 بازدید | 11 پست

سلام دوستان عزیز من چندوقته میخوام گربه بگیرم مامانم نمیزاره همش میگه بده چندشه کثیفه هرروز بهش میگم میگه نه هرکاری میکنم قبول نمیکنه میشه یه راهی بدید چجوری راضیش کنم و اینکه نمیتونم بگیرم بیارم وقتی راضی نیست چون بیشتر عصبانی میشه باید راضیش کنم 💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگر راضی نمیشه بیخیال شو 

سگ و گربه خرج بالایی از نظر غذا و واکسن و دامپزشک دارن و همیشه باید حواست باشه بهشون 

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
هیچی دیگه  باید راضیش کنی😐وگرنع نگهداریش سخت میشه و بدتر زهرمار میشه..خرج هم داره راضی شد سع ...

هزینه هاش همش به عهده خودمه حتی پول خریدش روهم خودم میخوام بدم نگهداریشم با خودمه فقط رضایت مادرم لازمه که ..💔😂

منم سگ بیشتر دوست دارم ولی مادرم اسم سگ میاد کهیر میزنه همش میگه نجسه گربه رو یکم کمتر وسواس داره

اگر مادرت همچین طرز فکری داره پس جز سردرد و اعصاب خردی چیزی نصیبت نمیشه، پرنده چی؟ مثلا مینا یا طوطی؟

اگر مادرت همچین طرز فکری داره پس جز سردرد و اعصاب خردی چیزی نصیبت نمیشه، پرنده چی؟ مثلا مینا یا طوطی ...

پرنده داشتم طوطی داشتم حتی کلی مرغ داشتم هرسال جوجه های کوچولو داشتم بابام یروز یواشکی فروختشون دیگم پرنده نمیگیرم تنوع باشه سگ یا گربه 🥺