2733
2739
عنوان

شام برا جاری

1431 بازدید | 52 پست

امشب میان خونمون اصلا نمیدونم چی درست کنم

خودش کباب تابه ای مجلسی داد با سود جو و سالاد فصل

موندم چی کنم

چن تا پیشنهاد بدین بهم

راستی خواهر شوهرمم میاد اگه اون نبود مفصل تر میذاشتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چلو مرغ زعفرونی و کیک مرغ و سالاد و سبزی و ترشی

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 

جوجه کباب .کباب لقمه .چلوکباب 

اگه هم فست فودی دوست دارن اسنک 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2740

من مادر شوهرمو دوتا جاریامو دعوت کردم زرشک پلو مجلسی پختم از رستورانیش خوشمزه تر شده بود.شوهرم به مهمونا مجال نمیداد اگه میخوای دشتورشو بدم هم راحته هم وقتتو نمیگیره به بقیه کاراتم میرسی.با سوپ جو و سالاد ماکارونی 

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز 000 میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم 000
من مادر شوهرمو دوتا جاریامو دعوت کردم زرشک پلو مجلسی پختم از رستورانیش خوشمزه تر شده بود.شوهرم به مه ...

به من بگو

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

کباب تابه ای مجلسی یعنی چجوری اونوقت 🤔🤔

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706