2737
2739
حالم خیلی خرابه,حاضرم بمیرم ولی زایمان طبیعی نکنم,خدا لعنتشون کنه با این قانون گذاریشون,چکار به کارمون داشتن مگه مهمترین مشکل مملکت ما نوع زاییدن بود؟ هر روزی که میگذره ترسم بیشتر میشه همینطور بدنم از داخل میلرزه حتی از بچه م هم که اینقدر عاشقش بودم میترسم,تورو خدا یه راه حلی جلوم بذارید 😢😢😢
تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗
از چیش میترسی عزیزم
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش فک نکن.توکل کن به خدا.سوره یس و دعای نادعلی بخون خیلی اروم میشی
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2731
خوب سزارین شو مگه چقدر میشه هزینش ؟ خودت که مهم تری که اینقدر استرس و عذاب نکشی با این روحیه چطوری میخوای اونهمه درد را تحمل کنی ؟
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2740
من از هرچیزی میترسم با خودم فکر میکنم پس این همه ادم چه طوری این کارو انجام دادن...پس منم میتونم:-)
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
ترس نداره که من همیشه فک میکردم زنای قدیم چجوری بیست تا بچه میاوردن اونم تو خونه هیچیشونم نمیشد توهم به همین فک کن
ساعت دیواری خونمون رو برداشتیم و به جاش عکس مهدیارمونو گذاشتیم. حالا مهدیار شده تموم لحظه هامون…
2706