2737
2734
عنوان

ریزش موی سکه ای

1288 بازدید | 45 پست

کسی دچارش شده؟من همسرم ریزش موی سکه ای داره هر روزم داره بیشتر میشه.انقدر دیگه غصه اشو خوردم نمیدونم چیکار کنم ؟کسی از خودتون یا اطرافیانتون تجربه ای داشته ؟

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  

کدوم قسمت سرشه؟ مطمئنی سکه ایه؟

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده

دکتر بردین چی گفت؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ماینوکسیدیل بزنه خوب میشه. بره دکتر پوست و مو

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

موی ارثی هم چاره و درمان دارد. کارشناسان زیبایی پوست و موی نفیس در اتاق فکر تولید محصولات این کمپانی بر اساس نیاز و مشکلات موهای افراد، خصوصا افرادی که ریزش موی آن‌ها ناشی از عوامل ارثی است تونیک ضد ریزش موی بلک بری را تولید کرده اند. این تونیک باعث درخشان شدن تارهای مو می‌شود و آن‌ها را ترمیم و بازسازی می‌کند. تونیک ضدریزش موی بلک بری در مرحله اول ریزش مو را قطع می کند و در ادامه موجب رویش مجدد موها شده و همچنین موهای آسیب دیده را ترمیم می کند. در تمام این مراحل گردش خون در پوست افزایش پیدا می کند. کافی است 2تا3 قطره از محلول را شب ها روی موهای خشک و تمیز بچکانید و دو دقیقه موها را همراه با پوست سر ماساژ دهید و تا 4ساعت موها را نشویید. منتظر نتایج شادی آفرینش باشید

اره پشت سرشه.اولش کوچیک بود هی داره بزرگ میشه 

اگه مرکز سرشه که ریزش با الگوی مردونست

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2738
موی ارثی هم چاره و درمان دارد. کارشناسان زیبایی پوست و موی نفیس در اتاق فکر تولید محصولات این کمپانی ...

ماینو قاطیش نیس؟

چی هست ؟پماده؟

نه یه نوع محلوله

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

پک ضد ریزش مو MND

شاید راه های زیادی را برای از بین بردن ریزش موها امتحان کرده ایم. اما هم وقت زیادی از ما گرفته اند و هم هزینه زیادی داشته اند. پک ضدریزش موی ام ان دی با هزینه ای اندک موهای از دست رفته شما را بازمی گرداند. 5شامپوی تقویتی و دو تونیک که در فواصل معینی باید آن را استفاده کنید جوانه های مو را روی سرتان بازمی گرداند و دوباره به روزهای اوج بازمی گردید

سلام. بله همسرم شده رفته دکترپوست ی آمپولی هست تزریق میکنن همون قسمت بعدچندوقت مجدد درمیاد همسرم صور ...

امپولم زده خوب نشده

خارجی بود امپولش یا ایرانی ؟

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  
2706