2737
2734
عنوان

خطاب به دهه هشتادیا

2226 بازدید | 183 پست

من دهه هفتادی هستم بعد چند روز پیش یکی تاپیک زده بود که خواهرم دهه هشتادیه مارو خیلی اذیت میکنه بعد یکی اومد نوشت در جوابش عزیزم اینا اذیت نیست دهه هشتاد نودیا از ما خیلی جلوترن و بیشتر میفهمن واس همین نمیتونی درکشون کنی!!! اونجا بود که من شاخام زده بود بیرون اولا ادم برای هر دهه ای که باشه باید شعور و تربیت داشته باشه دوما من نمیدونم دقیقا تو چی از ما دهه هفتادیا جلوترن فکر کنم فقط تو شوهر کردن باشه چون هرچی دهه هشتادی ما دیدیم شوهر کردن :)) همشون یا شوهر کردن یا تنها هدفشون اینه شوهر کنن فکر میکنن خونه شوهر حالا چخبره!! بعد ایشون میگه خیلی از ما جلوترن اره عزیزم چون ما خوشبختی رو تو شوهر نمیبینیم تو خیلی چیزا دیگه میبینیم!!     

💙 با افتخار استقلالیم ...

🤣😂خودم دهه ۸۰ای ام

خانماخواهشا اگر کسی یا خودتون از گلوتاتیون استفادا کردیدبیایدتاپیکم بهم بگید خواهش میکنم😭اگرهرراه وروشیم واسه سقیدی بدن وصورت بلدیدبگید😭مردم ازفکربهش   بی توو اسمت عزیزم‌❤  اینجاخیلی سوت و کوره ❤ولی خب عیبی نداره❤ دل من خیلی صبوره ❤ صبوره...!❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فک کنم فق من تو فاز دوس پسر و رل و مل نیستم😐🤚🏼

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐متاسفم برات

عمو تهرونمون دیگ شیری شدع دلم ع مردم شیری پرع رفتارشون همع شیری طورع یکی میخاد اعصابمو شیری کنع انها ب من خندیدن چون متفاوت بودم من ب انها خندیدم چون همع مث هم بودن                            من حقیقتا رو میگم ب من چ حقیقتا تو جامع فحشع  تنهایی عشقع وقتی خودمو دارم بقیع رو میخام چیکار?  بعضی چیزا از بیرون سفیدع از درون سیا                    بعضیا يه جوري اصرار دارن که بايد بچشون پسر بشه، انگار سلسله‌ی پادشاهيش بدون پسر منقرض ميشه   
2740

تولدم ده روز مونده به ۸۰ هست

هیچ وقت دلم نخواست  خودم رو دهه ۸۰ ببینمم🙆‍♀️

برنامه های من برای ۱۴۰۰💖قبولی کنکورم ،با قدرت ،با نهایت توان تلاش میکنم تا رشته دلخواهم(هوشبری)قبول بشم و مهر ۱۴۰۰ رشته و دانشگاه دلخواهم باشم💖....کلی ورزش و ساختن یه هیکل عالی تا اخر ۱۴۰۰💖🤭....متکی بودن به خودم،کنار گذشتن زود رنجیم،قوی شدن و قوی موندن💖گواهینامه گرفتن💖یادگیری زبان انگلیسی💖کلی کتاب جدید خوندن💖....به امید خدا و با تلاش خودم همه ی این کار هارو در سال ۱۴۰۰ به عالی ترین نحو انجام میدم💖....           خدا با منه همیشه💖

جلوتر نه ولی خیلی شیطون ترن حسابی سر و گوششون میجنبه

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2706