2733
2734
عامو ول کن همش خرافاته

میدونم ولی چند شبه مامانم تو خواب اذیت میشه خیلی زیاد میگن همزاد داره باید دعا نویس باطل کنه خودمم اصلا قبول ندارم ولی نگران مامانمم

کاربری برای دونفره یکیمون مجرد یکیمون متاهل و دوتا جوجه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوجا رو میشناسم بهت اطمینان میدم کارت هرچی باشه حل میشه ولی باید بری پاسارگاد سعادت شهر

البته باید باور داشته باشی میشه

یکیش پاسارگاد هست اسمش حسن‌ مفتاح هست دعا نویس و باطل کننده هست

یکی هم پنیرون هست اسمش حسین سیبیل هست

به هرکی بگی بهت آدرسش رو میده

کارشون فوق العاده هست

2728

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه اما محله دروازه شاهداعی الله دعا نویسی هست چ خیلی قبولش دارن

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2738
امیدوارم مشکلتون حل شده باشه اما محله دروازه شاهداعی الله دعا نویسی هست چ خیلی قبولش دارن

سلام میشه اسمشو بگی یا شمارشو ممنون💚

کاربری برای دونفره یکیمون مجرد یکیمون متاهل و دوتا جوجه

اسمشو نمیدونم عزیزم 

بری تو اون محله خونه رو نشونت میدن

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱