2752
2734
سلام دوستان، خداوند به من هم لطف کرد و منم حامله شدم....دیروز بیبی چکم + شد و امروزم آز خونم........بیاین به هم کمک کنیم تا دورۀ راحت تری داشته باشیم....
در مورد خورد و خوراک ( چی باید بخوریم و چی نباید بخوریم) و ویتامینها، ورزش کردن، استراحت،محل کار و خلاصه تو هر چی که باعث بهتر شدن شرایط این دوره میشه به هم کمک کنیم.........
ازدواج چیز شگفت آوری است،گاه شیران را روباه و گاه روبهان را شیر میکند.....> ویکتور هوگو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش یک مشکلی که من دارم اینه که نمیتونم اسید فولیک بخورم، چون تپش قلب میگیرم....از 2 ماه پیش شروع کردم اما دوباره قطع کردم...
ازدواج چیز شگفت آوری است،گاه شیران را روباه و گاه روبهان را شیر میکند.....> ویکتور هوگو
2731
اینو همینجا توی نینی سایت خوندم میزارم شاید به دردتون بخوره...
در دوران بارداری، مصرف بعضی غذاها ممنوع است

کارشناس تغذیه شبکه بهداشت ـ درمان شهرستان آبیک با بیان اینکه در دوران بارداری، مصرف بعضی غذاها ممنوع است، توضیح داد: کنسرو، تخم مرغ نیم پخته، گوشت هایی که سرد است و بخوبی پخته نشده و غذاهای دریایی خام نباید در این دوران مصرف شود.

وی ادامه داد: مادر باردار باید از مصرف مواد غذایی حاوی فلفل سبز و قرمز و خردل، مواد غذایی گوگرد دار مانند: مارچوبه، تربچه، سیر و پیاز خودداری کند.

صحرایی مصرف چهار تا پنج وعده سبک غذا به جای سه وعده اصلی پُر حجم، جایگزینی غذاهای آب پز و بخار پز بجای استفاده از مواد غذایی سرخ کرده و محدود کردن مصرف غذاهای چرب و ادویه دار را برای پیشگیری از سوزش سردل که از شکایت های شایع دوران بارداری است را مفید دانست.

وی گفت: مصرف نان و عسل در وعده صبحانه، استفاده از روغن زیتون همراه سالاد و استفاده از نا‌ن‌های سبوس دار مانند: سنگک و نان جو را مانع از بروز یبوست دانست.
لاولی جون ماه دوم.. خدا رو شکر میکنم که شدم اما فکر میکردم خیلی طول میکشه... اقدام کردم و الانم توی تحویل کارو پایان نامه و............حکمت خدا بود