2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیییی نکنی اینکارو یکی ازفامیلامون انجام دادچهرش انقدرزشت شدههه که خدامیدونه امالاغرشده ولی داداششم اینودیدرفت عمل کردهمین چن روزپیش چهلمش بود یه مرده ۳۵ ساله جوون وسالممم بادوتابچه کوچیک یه ساله ودوساله ینی نمیدونی سرخاک چطوری خاهرش دادمیزد به هوش اومدتوبیمارستان هابعدم اوردنش خونه مرخص شده بوده تورختخاب بوده یهوگفته نمیتونم نفس بکشم وتماااام

برای وزن تو عمل اسلیو انجام نمیدن😐اونقدی وزن نداری ک این عمل خطرناکو میخوای انجام بدی

زودی امضامو خوندی؟😁😂

من نمیتونم کم کنم بی اراده م شب روز فکرم درگیره ولی موقع خوردن بیخیال میشم 😢😭

2738
😭😭😭😭یه بی اراده ی شکمو ام نمیتونم لاغرشم  وزنش چقد بود؟

این چ حرفیه یه رژیم بگیررژیم فقط اراده میخاد زیادم لاغرنکن که عین این مهران غفوریان شبیهه معتادابشی هررروقت گشنت شدهمش آب گرم بخور جوشیده منظورمه یاسالادکاهودرست کن بایه ذره سس بخور کشک بخور آدامس پفیلاساده سیاهدونه ام ناشتابخوربعدشم یه قهوه اسپرسو تاشب ینی سیری که میلت به هیچی نمیکشه اگه بازززم گشنت بود پرتقال بخورسیب ..بعدشم صبحونه حتماتخم مرغ ابپزباشه نهارت سینه مرغ اگه پروتیین بخوری اصلاگشنه نمیشی خودتودورکن ازهله هوله از حرص وجوش واسترس اگه توخونت یه نوشابه یاکیک داری که وسوسه میشی بده شوهرت ببره سرکاریاام بندازبیرون ودیگه نخر وجمله آخر اراااااده توقوی کن ازفردابگومن بایدبتونم من ازپس چه چیزایی که برنیومدم نخوردن که کاری نداره تو۱۴ روزاینکاروبکنی دیگه معدت جمع میشه ویه روزم نگوکه حالاامروز که چیزی نمیشه..

هیییی نکنی اینکارو یکی ازفامیلامون انجام دادچهرش انقدرزشت شدههه که خدامیدونه امالاغرشده ولی داداششم ...

واااای چه بد 😭😭😑 من نمیتونم رژیم و نگهدارم خیلی به خوردن علاقه دارم از لحاظ روانی هم وابسته م کم بخورم خیلی عصبی میشم 

واااای چه بد 😭😭😑 من نمیتونم رژیم و نگهدارم خیلی به خوردن علاقه دارم از لحاظ روانی هم وابسته م کم ...

توذهنت به عنوان یه لذت به غذانگاه نکن بگوفقط یه چیزی بایدبخورم که سیرشم نه این که تفریح باشه واسم یاوقتی پرخوری میکنی باخودت بگو ببین ایناهمش چربی میشه به بدنم وچقدرزشت میشم عذاب وجدان که داشته باشی وفکرکنی بهش گناهه اصلاحالت بهم میخوره ازهرچی غذاس 

فوقش یه هفته میتونم رژیممونگهدارم بعدش باز پرخوری میکنم 

به هدفت فکر کن. فقط خودت میتونی کمک کنی همین. یه وعده ازاد در هفته بزار برا خودت. منم خیلی شکمو ام ولی چند وقته رژیمم چون برام مهمه به هدفم برسم 

این چ حرفیه یه رژیم بگیررژیم فقط اراده میخاد زیادم لاغرنکن که عین این مهران غفوریان شبیهه معتادابشی ...

من وزنم ۸۳هستش ۲۰کیلویی باید کم کنم تا خوب بنظر بیام ، ما هرروز تقریبا مهمون داریم و شیرینی و نوشابه و کیک و اینا همش هس خودم میپزم خیلی هم شیرینیجات دوست دارم خیلی وسوسه میشم تا وقتی اینجا نزدیک مادر شوهرمم وضعم همینه  هرروز مهمون ، بعدشم شوهرم دوست داره لاغر شم ولی وقت غذا خوردن هی میگه بخور ، یا من جلوتر خورده باشم باید همراه شوهرمم بخورم ،خیلی حسرت میخورم همش توخیالاتم تصور میکنم که خوش اندامم و ... ولی نمیتونم تلاش کنم همون اولاش که سخته نمیتونم نگه دارم 

2706