2733
2739
عنوان

کلمه ... مجاز نیست

4993 بازدید | 207 پست

سلام

بارها براتون پیش امده خواستین کلمه ای رو بنویسین و این پیام براتون امده

خب معنی مجاز نیست رو نمی دونین؟  

پس چرا وقتی نوشته این کلمه مجاز نیست فاصله میندازین می نویسین؟ اگر میخواستیم بنویسین نمی بستیم کلمه رو که راحت بنویسین دیگه  

از این به بعد از کلماتی که میگه مجاز نیست استفاده کنید دسترسیتون بسته میشه  

مثلا تاپیک میزنین شوهرم بهم گفته ... بعد این کلمه ای که ما بستیم ننویسین رو تیکه تیکه میکنین می نویسین دسترسیتون رو می بندیم  

تاپیک های زشت و بی ادبی رو می بندم در ادامه اش تاپیک نزنین  

یک سال بزرگتر شدین همتون پس مثل سنتون عمل کنین نه مثل بچه های 5 ساله  

کمتر دعوا کنین تاپیک های غیراخلاقی رو گزارش بزنین تاپیک های رابطه و مسائل اتاق خواب خیلی خصوصیه اینا رو نگین تو سایت وقتی هم دیدین حتما گزارش بزنین

ناراحت میشین میگم مثل بچه 5 ساله؟ یک سر به مهدکودکها بزنین و از مدیر و مربی هاش بپرسین در روز چقدر دعوا میکنن بچه هاشون  

حالا بیایین از من بپرسین چقدر دعوا میکنن میگم تو کل روز مدام در حال دعوا هستن بچه هامون موهای همو میکشن و فحش میدن و همو حرص میدن و مسخره میکنن با کوچیکترین حرفی به هم فحش میدین میخوایین قطع بشین فحش میدین به من که مسئول سایتم فحش میدین خب کجا بچه ها اینطورین برید تحقیق کنین تو مهد کودکها چقدر بچه ها دعوا میکنن گیس همو میکشن؟ فقط تو مهد گلهای نی نی سایته که این همه دعوا میشه و فحش میدین همین الان این تاپیکو دارم می نویسم استرس دارم تو یک تاپیکی دعوا نشده باشه بیام ببینم یک چشم کف سایت افتاده    

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂😂😂😂😂😂😂

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
2738

نی نی یار عصبانی شده

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

چه گیسهایی که کف سایت نریخته😂

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706