2733
2734
عنوان

مکیدن سینه توسط خودم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 252019 بازدید | 84 پست
غیرممکنه چنین چیزی دیگه شوخیشم‌زشته

شوخی ندارم من با کسی ک‌شوخی کنم 

و کاملا راست گفتم 

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوخی ندارم من با کسی ک‌شوخی کنم  و کاملا راست گفتم

حاک بر سر چنین برادرخواهری

من خواهر خواهر رو شنیدم دوستم‌این کارو کرد

ولی برادر دیکه واقعا دیوانگیه اصن دروغ‌گفتن بهت

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
مگه‌سینه هات چقدریه که میرسه خودت بخوری،؟😐خوشبه حالت برامن خیلی کوچیکه😭😭😭😭😭

منم تو شیردهی سینم ب دهنم می‌رسید، بعد از شیر گرفتم سینم کوچیک شد 

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
مادربزرگم میگفت خواهرش سینه ش توشیردهی آبسه شدید کرده بوده بعد نوک سینه شو تودهن قورباغه کرده بودن ع ...

منم  شنیدم    ی خانومه  به مامانم   گفته  بود سینه هام   کیست و عفونت داشته شدید

چرک و خون ازش میومده   میخواستن قطع  کنن اینقدر اوضاع وخیم بوده

رفته از اون توله سگها که تازه دنیا میان چشماشون بسته است گیر اورده     سینه هاشو مک زدن   تخلیه شده   چند روز این کارو کرده خوب شده

تصورشم وحشتناکه

خدا کسی رو به درد بد  دچار نکنه

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
😂

شوهر خودم به شدت استقبال میکنه

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

منم مث شما بودم مشکل اینه نوک سینه انگار بسته شده و من دیگه مجبور شدم ب شوهرم گفتم چون هرکاری کردیم نشد ک نشد دیگه بم گفتن شوهرت اینکاروکنه دیگه مجبوری واقعا جواب داد شیرومیریخت از دهنش بیرون ن اینکه شیربخوره کلا دهنش دردگرفته بود میگفت چجوری بچه میخواسته بمکه واقعا نمیدونم دیگه شیرم اومد و راحت شدم

منم تو شیردهی سینم ب دهنم می‌رسید، بعد از شیر گرفتم سینم کوچیک شد 

نه من‌مجردم خب

خانماخواهشا اگر کسی یا خودتون از گلوتاتیون استفادا کردیدبیایدتاپیکم بهم بگید خواهش میکنم😭اگرهرراه وروشیم واسه سقیدی بدن وصورت بلدیدبگید😭مردم ازفکربهش   بی توو اسمت عزیزم‌❤  اینجاخیلی سوت و کوره ❤ولی خب عیبی نداره❤ دل من خیلی صبوره ❤ صبوره...!❤❤
2706