2733
2734
عنوان

دختر دارا لطفا بیاین

43 بازدید | 42 پست
میشه توضیح کامل بدین که چجوری وقتی پی پی میکنن باید پوشکشون عوض کرد با پنبه نه زیر شیر وقتی مدفوع لای پاشون میره چطوری باید تمیزش کرد ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سوال منم هست.نمیدونم چجور تمیزش کنم ک بهش اسیبی نزم و تمیز هم بشه
هــــــیچی تو دنیـــــــا .. به اندازه بغل محکم و عاشقانه.. کـــسی کــه دوســــتش داری .. به آدم آرامــــش و امنـــیت نمیــده !!😙😙😙
باپنبه وآب؟اینجوری ک نجس میشه همه جا من معمولا میبینم ک مادرا تو مهمونیام بچه ها رو میشورن برای سلامتیشونم بهتره
اللهم الزقنااولاداصالحین وسالمین فی الجسم والروح،لیس فی خلقهم زیاده ولانقصان..رب صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
پنبه و آب فقط برای راحت کردن کار زیر شیر آب هست و بهتره شسته بشه
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
2706