2733
2739

تو آقایی و میخوای بهمون کفتری ک با ارزن روپایی میزنه نشون بدی تو تلگ.رام، من میدونم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خیلی قدیمی شده این روش 😄😄😄

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.

لابد ده تومنی میدادی چهار نفر طمع کنن بیان پی ویت

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

میگم رمز شارژو همینجا  بفرس هر کی زودتر زد شانسش دیگه توک نییتت خیره☺️🤪

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.

خدا بیامرزه پدر مادر اونی ک خط دائمیو افرید😁😁

نیاز ب شارژت ندارم😅😅

قبصم۱۳۰ تومنه راس میگی اونو پرداخت کن😁😁

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706