2733
2739
عنوان

سوال خانومانه😁

223 بازدید | 17 پست

سلام عیدتون مبارک من ۳ ماهه پریودام خیلی تاخیر دارن دلیلش چیه دوماه پیش ۴ روز تاخیر داشت این ماه الان ۶ روزه تاخیر داره قبلا سر وقت بود دلیلش نمیدونید چیه😔

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

کیست

|• خداوندا شکرت که تو پروردگار منی  •| | عشق من ، بخاطر نعمت وجودت توی زندگیم خیلی از صنم سپاسگزارم که بعد از کل سختی هایی که دیدم ، مارو بهم نشون داد ، به امید اون روز که مشکلاتمون حل شن | |• میشه برام یک صلوات بفرستید ؟ ممنونم 😊 •|

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
استرس کم تحرکی دیرخوابیدن مصرف فست فود تغییر وزن و... اینارو دکترم بهم توضیح داد چون من چند ماهه این ...

استرس دارم فست فود زیاد میخورم کاش اینا باشه بعد تعطیلات باید برم چکاپ خیلی نگرانم 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
علایم دیگش چیه

جوش

ریزش مو

موهای زائد(من خودم زیر گردنم زیاد داشتم)

چاقی

البته من هیچ تخصصی توی پزشکی و زنان و مامایی ندارم و این چیزایی بود ک فقط دکتر رفتم ازم پرسید و من تنبلی دارم

اگر بی‌رحمانه شکسته شدی اما هنوز شجاعت آن را داری که با موجودات زنده دیگر مهربان باشی،تو یک انسان سرسخت با قلب یک فرشته ای.🤗🍃🌈♥️🧚‍♀️
علائمش ایناست باید دکتر بری سونو انجام بدی  دارو میده دکتر که کنترل شه

قبلا سر همون روز ک باید میشدم میشد الان سه چهار ماهه حتما میرم چکاپ چون هنوز نی نی ندارم میترسم مشکلی پیش بیاد

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
جوش ریزش مو موهای زائد(من خودم زیر گردنم زیاد داشتم) چاقی البته من هیچ تخصصی توی پزشکی و زنان ...

نه اینارو ندارم جوشم تک توک عادی مث قبل میزنم 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
2706