2733
2739
عنوان

خانومای با سیاست و شوهر دار بیان

107 بازدید | 14 پست

خانوما شوهرم یه بردادر و یه خواهر داره ک هر دوشون مجردن پدرشوعرم یه زمینی به دوتا پسراش داد ک خونه بسازن با خرج خودشون ولی زمین به اسم پدرشوهرمه یعنی تموم امتیاز برق گاز اب به اسم اون میشه شوهرم تا الان نزدیک دویست میلیون خرج کرد من میترسم فردا براش داستان بشه الان هرچی در میاره میریزه اونجا به شوهرم گفتم بگو زمین و به نامتون کنه میگه نه زشته مگه غریبس سر همین موضوع کلی بحثمون شد چیکار کنم هی این مسله رو مخمه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
نگرانی شما کاملا درست و منطقی  بگو شوهرت اگه روش نمیشه به مامانش بگه مادرشوهرت به پدرشوهرت بگه

اون ک اصلا بدتر یه عفریته ای هست ک من ب شوهرم میگم فردا حواهرتم میگه من سهم دارم بخدا همه پس اندازمون میره برای اون ساختمون خدا لعنتشون کنه اگه بخان کاری ناعادلانه بکنن

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین ب شوهرت بگو خدااایی نکرده اگه بابات ی کاریش بشه و زبونم لال از دنیا بره خواهراتو شوهراشون دبه کنن بگن ن زمین مال شما نیست اینهمهه پولی ک تو با زحمت  و کم خوابی و ....ب دست میاری و میریزی این تو ب نتیجه نرسه چی؟! 

و از این قبیل حرفا 

ولی من جات بودم کار ب کار پدر و پسر نمیگرفتم در ضمن من اخلاق شوهر تو رو نمیدونم شاید با پیشنهاد من بدتر دعواتون شه 😂بالاخره هر کسی ی اخلاقی داره 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
2728
 ببین ب شوهرت بگو خدااایی نکرده اگه بابات ی کاریش بشه و زبونم لال از دنیا بره خواهراتو شوهراشون ...

اینم گفتم میگه نه اینطور نیست خواهرم سهمی نداره خیلی سادس فردا همون یه دمی در بیاره بخدا اگه هر شب و روزم تکرار کنم دعوا میشه تو خونه ارامشم میره 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
اون ک اصلا بدتر یه عفریته ای هست ک من ب شوهرم میگم فردا حواهرتم میگه من سهم دارم بخدا همه پس اندازمو ...

پدرشوهرت باید یه زمینی رو هم واسه دخترش کنار می‌گذاشت دیگه  برادرشوهرت چیزی نمیگه؟ بابت اینکه زمین رو به اسم خودمون بزنیم

اینم گفتم میگه نه اینطور نیست خواهرم سهمی نداره خیلی سادس فردا همون یه دمی در بیاره بخدا اگه هر شب و ...

ما هم اینجوری بودیم من شوهرمو یاد دادم الکی بگه میخوام با سندش وام بردارم ب اسم تو نشه اونا هم زود ب ناممون زدن

پدرشوهرت باید یه زمینی رو هم واسه دخترش کنار می‌گذاشت دیگه  برادرشوهرت چیزی نمیگه؟ بابت اینکه ز ...

اون ب من ربطی نداره عزیزم من نگران خونه خودمونم برادرشوهرمم خودش کار میکنه خرج رو میده ولی خواهر شوهرم از کجا بگیره ک سه طبقش کنن بخدا همیشه استرس دارم فردت دبه نکنن نه بهش نگفتیم من ک روم بر نمیده شوهرمم میگه حرفسم نزن

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2740

حق داری ولی اینم درنظر بگیر بین پدرو پسر هرحرفی بزنی مقصرشناخته میشی ....من بودم حرفی نمیزدم چون بالاخره مهم این ادم بتونه ی خونه واسه خودش داشته باشه ....ادم مالشو ک باخودش توگور نمیبره حالا ی کم کمتر و بیشتر فرقی نمیکنه

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
ما هم اینجوری بودیم من شوهرمو یاد دادم الکی بگه میخوام با سندش وام بردارم ب اسم تو نشه اونا هم زود ب ...

منم میگم ببینم قبول میکنه بخدا حرصم میگیره شوهرم شب و روز میدوعه بنام اوناس اونا هزار تومنی هم کمک نمیکنن ما بی پولی اونا امسال کل وسایل خونرو عرض کردن 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
حق داری ولی اینم درنظر بگیر بین پدرو پسر هرحرفی بزنی مقصرشناخته میشی ....من بودم حرفی نمیزدم چون بال ...

شوهر منم همین رو میگه میگه میخاد کجا ببره ولی اگه خدای نکرده فردا پدرش طوری بشه خواهرشم سهم داره و این منطقی نیست

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
منم میگم ببینم قبول میکنه بخدا حرصم میگیره شوهرم شب و روز میدوعه بنام اوناس اونا هزار تومنی هم کمک ن ...

انتطار کمک نداشته باش اما. شوهر منم روش نمیشد بگه این راه رو انتخاب کردیم. بگه برای ساخت خونه میخوام سند بزنم وام بگیرم اینجوری ب تو مالیات میخوره الکی یه چی بکید بترسه

شوهر منم همین رو میگه میگه میخاد کجا ببره ولی اگه خدای نکرده فردا پدرش طوری بشه خواهرشم سهم داره و ا ...

اره سهم داره خودتون ب پدرشوهرتون بگین ...پدرجون ابجی گناه داره بالاخره مال واسه همه بچهاس ....شما اشتباه کردی همه مالتو دادی ب پسرها ...دوروز دیگه ابجی هم میگه منم سهم دارم بعد خدایی نکرده چون بچها خودشون خرج کردن زیر بار نرن ....ازالان به فکر بعدهم باشید خدایی نکرده شر و جنگ و کدورت پیش نیاد ...

اره سهم داره خودتون ب پدرشوهرتون بگین ...پدرجون ابجی گناه داره بالاخره مال واسه همه بچهاس ....شما اش ...

زمین ک باز داره ۲۰۰ متر گرفته به همین قصد پایین دوتا مغازه بالا دو تا خونه طبقه ما طبقه دوم برادرشوهرم 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
زمین ک باز داره ۲۰۰ متر گرفته به همین قصد پایین دوتا مغازه بالا دو تا خونه طبقه ما طبقه دوم برادرشوه ...

خب پس اگه بازم داره زیاد شر نمیشه .....شما هرچی خرج میکنید بنویس و رسیدشو نگه دار