2737
2734
عنوان

دلم می خواست گریه کنم براش

197 بازدید | 16 پست

آجیم یه مشکلی

براش پیش اومد که خداروشکر به خیر گذشت

الان هر دقیقه تا بهش بگی تو گریه می‌کنه و میگه هیچ کدومتون نمیرید من تنها میشم ۱۲ سالشه چکار کنم داره افسرده میشه

چکار شده؟؟

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من زیاد دیدم ترس از مرگ اطرافیان خودمم یه دوره اینطوری شده بودم خیلی بده هواشو داشته باشید اگه حاد شد برید مشاور بیخود بیچاره رو تو این راهرو های درمانگاه ها اینور اونور نکنید.

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون
من زیاد دیدم ترس از مرگ اطرافیان خودمم یه دوره اینطوری شده بودم خیلی بده هواشو داشته باشید اگه حاد ش ...

بعضی وقتا که  دعوا میشه سریع میزه تیغ میاره و میگه الان بزنم شاه رگم رو بعد ارومش میکنم و تیغ رو بر میدارم ولی باز می‌ره میاره 

بعضی وقتا که  دعوا میشه سریع میزه تیغ میاره و میگه الان بزنم شاه رگم رو بعد ارومش میکنم و تیغ ر ...

نه پس حتما برید مشاور یا تلفنی که از کرونا هم ایمن باشید اگه به اون مرحله رسیده نیازه مقاومت نکنید من خودم نزدیک دو سال افسردگی داشتم دارو هم خوردم به نظرم اشکالی نداره مگه آدم سرما میخوره قرص نمیخوره ؟ اینم همونه اصلا هم عوارضی نداشتم ازشون الانم حالم خوبه  شما هم ببریدش گناه داره اذیت میشه 

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون

ایشالله که زودتر خوب بشه من تجربه کردم خیلی زجر اوره درد جسمی بهتره

من هم اینجوری وبدم یه مدت . بعد رفتم پیش یه سید بهش گفتم گفت خیلی دعا و قران میخونی گفتم بله. گفتم شیطاین هستن که میخوان راهت رو ببندن بعد یه دعا داد وقتی اون دعا رو داد دیگه نیومدن سراغم . 

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
2706