2733
2739
عنوان

اختلاف سنیتون با همسرتون چند ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره تو کدوم دهه زندگی باشی  و بخوای ازدواج کنی اگه شما ۲۰ سالته و شوهرت ۳۲ سالشه بله زی ...

واقعا چرا؟؟؟ چه فرقی داره🙁

مثلا من دوستم ۱۸ سالگی ازدواج کرده بود شوهرش ۳۲ سالش بود الان خیلی جورو اوکین باهم

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
2728
2738
واقعا چرا؟؟؟ چه فرقی داره🙁 مثلا من دوستم ۱۸ سالگی ازدواج کرده بود شوهرش ۳۲ سالش بود الان خیلی جورو ...

الان چیزی که منظورمه رو با تایپ کردن نمیتونم بگم 

ولی در کل منظورم اینه که خانوما تو سن ۲۰ سال به پختگی نرسیدن ممکنه با مردی که ۱۲ سال از خودشون بزرگتره نتونن کنار بیان ولی به ۳۰ که میرسن عقل رس شدن و پخته تر شدن بلدن رفتار بهتری داشته باشن با مردی که ۱۲ سال ازشون بزرگتره  

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
الان چیزی که منظورمه رو با تایپ کردن نمیتونم بگم  ولی در کل منظورم اینه که خانوما تو سن ۲۰ سال ...

اهان الان فهمیدم

درسته کاملا🌹

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            
الان چیزی که منظورمه رو با تایپ کردن نمیتونم بگم  ولی در کل منظورم اینه که خانوما تو سن ۲۰ سال ...

من همیشه هدفم برای ازدواج این بود که توی سن ۲۰ سالگی با مردی حدود ۲۸ ساله ازدواج کنم و توی دهه ی سی سالگی بازم میتونم با همسنم یا یکم بزرگترم ازدواج کنم .... مثلا وقتی با شوهرم دوست شدم ۲۷ بود و تا ۲۸ ساله نشد باورش نکردم و تکیه نکردم ....چون دیدگاهم ب مردا اینه که ۲۸ سالگی تازه شروع پختگی و عاقل شدنشونه کمتر از این یک بچن و بی اعتمادم 

آیه سابقم نی نی یار منو ترکوند. خدایا شکرت بابت همه نعمتات 
همه اونا خودشون منو شوهر دادن من اصلا نمیخواستم برم مادرم منو بیچاره کرد 

وا اون چه مادریه اصلا تو هیچ برا زحمتی که برات کشیده بزرگ کرده حیف نبود آخرشو خراب کنه  ازدواج اولتونه ؟تو ازدواج دوم اینجورچیزها پیش میاد از رو ناچاری ولی برا اولی عجیبه

وا اون چه مادریه اصلا تو هیچ برا زحمتی که برات کشیده بزرگ کرده حیف نبود آخرشو خراب کنه  ازدواج ...

آره والا خودم هیچ عیبی نداشتنم. از این میسوزم پولم نداره دلکو خوش کنم به این که پولداره 

واقعا حیف جوونیم با این شوهر به آخر برسه