2737
2734
عنوان

اختلاف سنیتون با همسرتون چند ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 51 پست

۷ سال . حستو درک میکنم چندین بار این حسو داشتم اما ب مرور بهم عادت میکنید همدیگه رو میشناسین ....ماهم ۵ سال دوست بودیم اما ازدواج فرق داره

آیه سابقم نی نی یار منو ترکوند. خدایا شکرت بابت همه نعمتات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱ سال

۲۰_۲۱

خنده بزرگ ترین سلاح در جنگ زندگیه....امیدوارم همیشه مصلح باشی💜درسته سخته ولی نشدنی نیست👩‍⚕️📚بزرگ‌ترین ترس ما در برابر مرگ درد نیست. آنچه ما را می‌ترساند این است که باید کسانی را که دوست داریم بگذاریم و به‌تنهایی راهی سفر شویم. 》اثر استاد پترزبورگ💎
2731

من ۹سال یک ساله اول خیلی باهم بحث میکردیم ولی اللن اخلاق‌ همدیگه دستتمون اومده بحثامون کمتر شده، اوایل همینجوریه بعد کم کم درست میشه

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

۷ سال ک بنظرم زیاده باید نهایتا ۲-۳سال باشه

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
2740
بچه ها اختلاف سنی دوازده خیلی زیاده؟🙂🙂

بستگی داره تو کدوم دهه زندگی باشی  و بخوای ازدواج کنی

اگه شما ۲۰ سالته و شوهرت ۳۲ سالشه بله زیاده 

ولی اگه شما بالای سی سالت باشه و شوهرت ۱۲ سال بزرگتر باشه  ایده آله

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@