2737
2734

سر پایین ی جا آویزون کن

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برعکس آویزونش کن اسپری بگیر براش بزن ثابت بمونه و خوش رنگ

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
چه اسپری من دیروز خریدمش تا شاداب و تازس اینکار کنم؟؟

تافتم بزنی می مونه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
میشه چند روز واسه خودم تا تازس نگهش دارم  بعد خشک کنم؟

تا سر حال هست اره میشه،ولی بی حال بشه بد خشک میشه،سر پایینی آویزون کن طوری ک بهش فشار هم نیاد وگرنه من خشک کردم اون سمتش ک طرف دیوار بود جمع شد ،من آویز کردم ب لوله گاز بخاری

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
تا سر حال هست اره میشه،ولی بی حال بشه بد خشک میشه،سر پایینی آویزون کن طوری ک بهش فشار هم نیاد وگرنه ...

مرسی عزیزم  همین که برعکس به چو لباسی و میخ اویزون کنم کافیه دیگه تافت نزنم؟

مرسی عزیزم  همین که برعکس به چو لباسی و میخ اویزون کنم کافیه دیگه تافت نزنم؟

تافت نمیخاد خواهش