2737
2734
عنوان

حس هایی که به سراغم میاد

169 بازدید | 34 پست

بچه ها یه دقتایی به حس هایی به سراغ من میاد که از همه چی بیزار میشم ‌و حس و حالم داغون میشه

مثلن نقطه ضعف من فرق گذاشتنه

پسر من لاغره و سبزه و بسیار شیطون

امروز عید دیدنی رفته بودیم خونه مادرم بچه دادشمم تقریبا همسن پسر منه اون ماشالله تپل و سفید اون یکی رنداداشم همش اونو بقل می‌کرد و میگفت وای بچه ی منم همینطور بود بچه اینجوری خوبه کوچکترین توجهی به پسر من نداشت داداشم میگفت وای این ماشالله چه قدر باهوشه من تا خالا ندیدم میگفت وا همه بچه های آلاتی همینن

بعد پسر من رفت سمتش گفت چی میگی تو سیاسوخته با لحن شوخی ولی من خیلی ناراحت شدم

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️

عزیزم😭طفلک بچه 

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشید ببخشید اما مغز ایشونو واکردن توش۔۔۔۔۔ کردن 🙂

کسی کہ با یہ طفل معصوم اینطور برخورد میکنہ چ انتظاری دارین 

شمام سعی کن از پسر نازنیتنت تو جمع تعریف کن کہ یہ موقع اعتماد بنفسش لطمہ نبینہ

نفسم شعر و تنم شعر و روانم شعر است                                من اگر شعر نباشد بخدا میمیرم💖❣🍁🍃

خدایش ناراحتی داره چون‌روی بچه ها اور منفی میزاره. من سه تا خواهرزاده برادرزاده دارم خیلی دقت میکنم هم اندازه بغلشون کنم. 

به نظر من با خواهر برادرت جدی درین باره صحبت کن تعارف که نداری باهاشون

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️
2738

بعد شب رفتیم خونه مادرشوهرم

۲ تا بچه های برادرشوهرامم تپل سفید اونم خیلی فرق میزاره به اونا یواشکی عیدی بیشتر داد من دیدم خداشاهده بحث پولیش نیس اصلن بحثه کوچیک کردنه

بعد اونم پسر منو زیاد بقل نمیکنه کلن همیشه هم تو کادو دادن کمتر میده و به زور

خیلی ناراحت شدم پسرم اذیت کرد بردم زدمش الانم چشمام باز نمیشه چرا اینچوری باید باشه پسر من اخه

چی کار کنم با این فرقها داغون میشم

واقعا زشت بوده رفتارشبچه چه گناهی کرده  شماهم ببرش دکتر بچتو واسشدارو بگیر خوب غذا بخوره

بردمش میگن نرماله ولی هیچی نمیخ‌وره تازگی ها هم دچار استرس شده ناخناشو میخوره یه کم هم لکنت گرفته

ببخشید ببخشید اما مغز ایشونو واکردن توش۔۔۔۔۔ کردن 🙂 کسی کہ با یہ طفل معصوم اینطور برخورد میکنہ چ ا ...

نمی‌دونم چه کنم ببشتر از مادرشوهرم اینا ناراحتم

2706