2752
2734

همشهریم که یه ذره شناخت دارم ازش اومد ۷۰۰لباس یرد قرار بود سرماه تصویه کنه امروز برام ۲۰۰فرساده😐خودمم پول لازمم سرماسم خیلی کمه و سودم میگه بقیشو ۱۵ام دیگه

اشکالی نداره سخت نگیر به مردم. پول نداره حتما. شما اینجا کمک کن خدا بهت جوابشو میده

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تو کار و کاسبی نباید تعارف داشته باشی

زنگ برن بگو قرارمون این نبود و من ضرر میکنم اینطوری

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
اشکالی نداره سخت نگیر به مردم. پول نداره حتما. شما اینجا کمک کن خدا بهت جوابشو میده

نه وضعش اوکیه بدحسابه حالا بگه بصبر میارم اشکال نداره میگ مطمعنیییی اقد شده حسااابم انگار اومده بوده کهنه فروشی ۳دسه هودی شلوار و تاپ شلوار اینا برده تازه قیمتام مناسب بوده اقد شده قبول نداره

بنظرت فردا بزنگمش مجدد ؟اخه میخام جنس بیارم خیلی بی پولم

من بودم با این شرایط زنگ میزدم و دیگه هم بهش جنس نمیدادم

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
چی بگمش 

بگو اگه از اول میگفتی اینجوری میخوای پرداخت کنی خیلی بهتر بو‌د چون من حساب کتاب میکردم ببینم میتونم اینجوری بهت بفروشم یا نه، ولی تو به من گفتی فلان تاریخ پرداخت میکنی و من رو حرفت حساب کردم و الان واقعا به پولم احتیاج دارم لطف کن پرداخت کن ممنون میشم.

2706